Genel İngilizce Kursu

16 Günde İngilizce

16 günde ingilizce eğitimi

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nun 5 yıldır özel öğrencilerine uyguladığı bir eğitim sistemidir.

16 Günde İngilizcenin en önemli özelliği, öğrencisine 4 kişilik gruplarda hizmet vermesidir. 4 kişilik gruplarda öğrenci ve öğretmen iletişimi en üst düzeyde tutulurken her öğrenciye yeterince konuşma pratiği yapabilme olanağı sağlanır. İngilizce eğitimi süresi boyunca öğrencilere sağlanan materyaller, Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

1 seviyenin tamamlandığı 16 gün; 16 ders günüdür. 16 ders günü haftada 2 gün , toplamda 8 haftada tamamlanacak şekilde programlanır. 16 ders gününde öğrenciler toplamda 64 ders saati eğitim alırlar.

64 ders saati sonunda %10 devamsızlık barajını aşmayan öğrenciler katılacakları sınavda başarısız olurlarsa, ücretsiz olarak programı tekrar ederler. İngilizce programında öğrenciler ilk 2 günün sonunda kayıtsız şartsız kayıt iptal etme hakkına sahiptirler.

İngilizce Seviye Tespiti

16 günde ingilizce kursu eğitimine katılmadan önce, ingilizce seviyenizi belirlemelisiniz. Ücretsiz olarak, Avrupa standartlarında hazırlanmış sınavımıza katılın, seviyenizi öğrenin

Ayrıcalıklarımız

Eğitim Sistemimiz

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir.

Eğitim Sistemimize Güvencemiz

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Ders Notları ve Materyal Dağıtımı

Eğitim süresince kullanılacak ders materyalleri öğrenciler ücretsiz olarak verilmektedir.

Eğitim Destek ve Online Programlarımız
Öğrenciler sadece eğitim süreleri boyunca değil mezun olduktan sonra dahi ömür boyu konuşma, gramer, kelime ve dinleme gibi eğitim destek programları ile beraber ayrıca online.amerikankultur.org.tr sitesinden 5 yıl süreyle online İngilizce programlarından ücretsiz faydalanabilirler.
Sosyal Aktiviteler
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları sadece bir dil okulu olmamakla beraber öğrencilerine dönemsel olarak Güzel Konuşma, Diksiyon, Latin Dansları gibi sosyal aktivitelerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.
İkinci Yabancı Dile Teşvik Programı
Kayıtlı oldukları dil programını bitiren öğrenciler ikinci bir dil programına kayıt yaptırmak istediklerinde %80 indirim hakkına sahip olurlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimimiz ile alakalı sıkça sorulan sorular

Sınıflarınız Kaç Kişilik?

Sınıflarımız maksimum 13 kişilik oluşturulmuşut. 14’üncü bir kişinin sınıflarımızda yer alması söz konusu değildir.

Materyaller ücretsiz mi?

Her Seviye, bir çalışma kitabı ve bir ders kitabı tarfınıza sınıfınız başladığı gün telim edilecektir. Ayrıca bir ücretlendirmesi yoktur.

Aktiviteler Ne Zaman?

Güncel aktivite listemizi sitemizden takip edebilirsiniz. Haftalık olarak güncellenmektedir.

İptal Ettirebiliyor muyum?

Eğitiminizi ilk 16 saat içerisinde koşulsuz şartsız iptal ettirebilirsiniz.

Dondurma Seçeneği var mı?

Eğitimlerinizi seviye bitimlerinde 1 seneye kadar dondurabiliyorsunuz. Unutmamanız gereken bu durumun seviye aralarında olmadığıdır.

Online Eğitim Var mı?

5 yıl boyunca kullanabileceğiniz online ingilizce eğitimi ve 9 ay boyunca aktif olan MyKelime uygulamız tüm öğrencileremize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

WhatsApp Hattı
X