Genel İngilizce için Amerikan Kültür!

Bu eğitim programının kur geçişlerinde %100 başarı hedeflenmiştir. Gerekli koşulları sağlayan her öğrenci Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu’nun eğitim garantisi kapsamındadır.

Merkezi Konum

İstanbul’un merkez konumlarından biri olan ve Şişli, Beşiktaş, Nişantaşı ve Mecidiyeköy gibi semtlerin odak konumunda bulunan Beyoğlu’ndaki Taksim İstiklal Caddesi üzerinde bulunan tarihi Aznavur Pasajındayız.

Avrupa Dil Portfolyosu

A1, A2, B1, B2, ve C1 olmak üzere 5 seviye programdan oluşur. Her seviyede ELP (Avrupa Dil Pasaportu) kriterleri doğrultusunda öğrencinin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri geliştirilir.

Ömür Boyu Aktivite

Taksim ingilizce kursumuzda eğitim alan öğrenciler, Aktivite programlarına katılarak destekleyici eğitimlerden diledikleri kadar yararlanabilirler.

Sınıf Mevcudu

Maksimum 13 kişilik sınıflarda, farklı gün ve saat seçenekleri, yabancı eğitmenle konuşma dersleri ve görsel işitsel aktiviteler ile Avrupa Dil Portfolyosu standartlarına göre uygulanan Amerikan İngilizcesi ve iletişim becerisi odaklı derslerdir.

%100 Öğrenme Garantisi

Bu eğitim programının kur geçişlerinde %100 başarı hedeflenmiştir. Gerekli koşulları sağlayan her öğrenci  Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu’nun eğitim garantisi kapsamındadır.

Ücretsiz Materyaller

İngilizce eğitimlerinde kullanılan tüm ders kitapları ve materyaller tarafımızca karşılanmaktadır. Ekstra hiç bir ücret talep edilmemektedir.

Hızlı Bilgi Formu

Eğitimlerimiz ile ilgili bilgiyi sizlerle hemen paylaşalım.

ÖRNEK YETERLİLİK DÜZEYİ  VE SEVİYE TANIMLARI

 

En iyi İngilizce öğrenme metodlarından biri olan Avrupa Dil Portfolyosuna göre 5 adet seviye bulunmaktadır.

Aşağıda bu seviye tanımlarını bulabilirsiniz:

A1 Elementary Seviyesi
Söylenilenlerin daha yavaş şekilde tekrarlanması ve söyleyeceklerimi oluştururken yardımcı olunması koşuluyla, basit bir şekilde iletişim kurabilirim. Acil ihtiyaçlara ya da bildiği konularla ilgili alanlarda basit sorular sorabilir ve sorulan soruları cevaplayabilirim.
A2 Pre-Intermediate Seviyesi
Bildiğim konular ve faaliyetler hakkında basit ve doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve anlaşılmış konularda iletişim kurabilirim. Konuşmayı kendi başıma sürdürebilecek kadar uzun olmasa da kısa sohbetlere katılabilirim.
B1 Intermediate Seviyesi
Öğrendiğim dilin konuşulduğu ülkede seyahat ederken karşılaşabileceğim birçok durumla başa çıkabilirim. Bildiğim ilgi alanıma giren yada günlük hayatla ilgili (Örneğin; aile, hobiler, iş, seyahat ve güncel olaylar) konularda hazırlıksız olarak konuşabilirim.
B2 Upper Intermediate Seviyesi
Öğrendiğim dili ana dili olarak konuşan kişilerle anlaşacak derecede akıcı ve doğal şekilde iletişim kurabilirim. Tartışmalarda bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp savunarak etkin olarak yer alabilirim.
C1 Advanced Seviyesi
Kullanacağım ifadeler için fazla zaman harcamadan kendimi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirim. Dili sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve etkili şekilde kullanabilirim. Görüş ve fikirlerimi açık bir dille anlatabilir ve diğer konuşmacıların sözleriyle ilişkilendirebilirim.
WhatsApp Hattı
X