0212 433 03 03 - 0541 432 03 03 [email protected]

Kariyer Planlarınızda İngilizcenin Etkisini Biliyor Musunuz?

Kariyer; hayatımızın standartlarını belirleyen koşulların ortaya çıkmasında en önemli etkendir değil mi? Pekiyi kariyerinizde emin adımlarla yükselmek ve daha yüksek standartlara sahip olmak için yabancı dilin etkisini biliyor musunuz? İngilizce eğitimi alıp, yeterli seviyede bu dili kullanarak lisans dereceleri kadar etkili kariyer adımları atabilirsiniz.

Gelişen teknoloji beraberinde yenilikleri ve yeni istekleri de getiriyor. Bundan belki de 50 yıl öncesine kadar İngilizce öğrenmek bu kadar önemli değilken bugün neredeyse zorunlu bir durum haline gelmiştir. Teknoloji insanların hayatını kolaylaştırdığı gibi öğrenmeyi de bir o kadar kolaylaştırıyor. İnsanların pratik yapmalarını, bilgiye daha hızlı ulaşmalarını ve her konuda daha ileriye taşınmalarını sağlıyor. İngilizce başta olmak üzere bir dili öğrenmenin en iyi ve etkili yolu sürekli pratik yapmaktan geçer.  Teorik olarak pek çok şeyi öğrenebilir ve bilebilirsiniz ancak pratikte aynı düzeyde başarı sağlayamamak o dili tam anlamıyla kavradığınızı göstermez.

İstediğiniz işe sahip olun

Bugün neredeyse tüm iş başvurularında adaylardan İngilizce bilgileri istenmektedir. Hatta dil biliyor olmaları pek çok iş yerinde belirleyici bir nitelik taşımaktadır. Yalnızca iş başvurularında değil aynı zamanda akademik kariyer hedefleyen öğrenci ya da adayları için de İngilizce bilme şartı koşulmaktadır.

Günlük yaşamda kullanılan İngilizce ortalama 1000 kelimeyi kapsamaktadır. Ancak günlük yaşam İngilizce ‘si bazı akademik kuruluşlarında kabul edilmemekte daha ileri düzey bir İngilizce şartı aranmaktadır. Kariyer planlamaları yaparken okuduğunuz okul, bölüm, yapmayı düşündüğünüz meslek, hayalleriniz ve başarılarınız kadar bildiğini diller de sizleri etkileyip yön verecektir. Yerinde ve iyi bir başarı için her zaman fazla bilgi ancak verimli bir şekilde öğrenmek ve aktarmak gereklidir.

İngilizce Eğitimi ile Hayatınızı Değiştirin

İyi bir İngilizce eğitimi süreci ile sahip olmak istediğiniz mesleğe kolayca giriş yapabilir, yeterince İngilizce hâkimiyetine sahip iseniz meslekte yükselme merdivenlerini hızla tırmanabilirsiniz. Günümüz koşullarında İngilizce bilmek; pek çok mesleki yeterliliğini önünde meslek mensuplarına avantaj kazandıran bir niteliktir. Bu nedenle hemen her mesleğin profesyoneli, İngilizce öğrenmek için girişimde bulunur. Biz kursiyerlerimize en yüksek kalite standartlarında ki eğitimi sunarız. İhtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayan yüksek kalitedeki eğitim standartlarına erişmek için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz

WhatsApp chat
X