0212 433 03 03 - 0541 432 03 03 [email protected]

2018 -2019 Eğitim Dönemi

  • Birebir Etüdler
  • Konuşma Garantisi

Konuşma Kursu Hakkında

İngilizceyi sadece dil bilgisi yapılarıyla öğrenmek konuşma becerisinin gelişmesine tek başına yeterli olamayacaktır. Yabancı dil bilmek demek o dilin sadece gramer yapısını teorik olarak bilmek anlamına gelmez. Türkiye’de birçok kişinin yaşadığı ‘anlıyorum ama konuşamıyorum’ probleminin nedeni de budur.

Konuşma becerisini kazanmak, akıcı bir şekilde kullanabilmek için çok fazla pratik yapmak gerekir. Pratik yaparken cümle yapılarını, resmi ve günlük konuşma dilini, deyimsel kelimeleri ve kelimelerin  doğru  telaffuzunu  çok iyi bilmek gerekir.

Amerikan Kültür  Derneği Dil Okulları  ‘’ Konuşturma Odaklı Yaklaşım ‘’ prensibi üzerine kurulmuş olduğu için eğitim alan kursiyerlerimizin konuşma becerisini kazanmasına büyük önem vermiştir. Dolayısıyla ana dili İngilizce olan eğitmenlerleücretsiz ve sınırsız etkinliklerle hizmet sunmaktadır.

 

Ayrıcalıklarımız

Eğitim Sistemimiz

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir.

Eğitim Sistemimize Güvencemiz

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Ders Notları ve Materyal Dağıtımı

Eğitim süresince kullanılacak ders materyalleri öğrenciler ücretsiz olarak verilmektedir.

Eğitim Destek ve Online Programlarımız
Öğrenciler sadece eğitim süreleri boyunca değil mezun olduktan sonra dahi ömür boyu konuşma, gramer, kelime ve dinleme gibi eğitim destek programları ile beraber ayrıca online.amerikankultur.org.tr sitesinden 5 yıl süreyle online İngilizce programlarından ücretsiz faydalanabilirler.
Sosyal Aktiviteler
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları sadece bir dil okulu olmamakla beraber öğrencilerine dönemsel olarak Güzel Konuşma, Diksiyon, Latin Dansları gibi sosyal aktivitelerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.
İkinci Yabancı Dile Teşvik Programı
Kayıtlı oldukları dil programını bitiren öğrenciler ikinci bir dil programına kayıt yaptırmak istediklerinde %80 indirim hakkına sahip olurlar.
WhatsApp Hattı
X