Genel İngilizce Kursu

Konuşma ve İş İngilizcesi

Konuşma ve İş İngilizcesi

İş İngilizcesi Kursu

Alanında uzman öğretmen kadrosuyla Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursumuzda eğitim almanın ayrıcalığını yaşamak isteyen öğrencilerimiz için özel olarak hazırlanmış “İş İngilizcesi Programı” ile Business & Conversation class eğitimleri tamamıyla yabancı eğitmenler tarafından verilmektedir..

Öğrencilerimiz için iş ingilizcesi programında hedefimiz başta konuşma becerileri olmak üzere yazma,okuma ve dinleme alanlarında da İngilizceyi aktif bir halde kullanmalarını sağlamaktır. Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursumuzdan eğitim almak isteyen öğrenci adaylarımız için özel olarak tasarlamış olduğumuz iş İngilizcesi programında telefonda konuşma teknikleri, toplantıları yönetme ve sunum teknikleri, pazarlık tekniği, akıcı bir dil ile iş İngilizcesi konuşma, resmi yazışmaları zorlanmadan gerçekleştirme, raporları sunma, dokümanlarını okuma ve anlama, yöneticilere özel VIP İngilizce eğitimi, sektörlere özel meslek İngilizcesi gibi kendine özgün eğitim modelleri bulunmaktadır.

Eğer sizde iş yerlerinizde unvan değişikliği gerçekleştirmek istiyor ve kariyer hedefinizde üst düzey yöneticilik gibi kavramlar bulunuyor ise muhakkak surette iş İngilizcesi eğitimi almalısınız.Sahip olduğunuz genel ingilizce dil bilgisi iş yerleriniz için yeterli olmayacağı için hedeflediğiniz kariyerlere kavuşma şansınız zor olacaktır.

 

 

İngilizce için Amerikan Kültür!

Konuşma ve İş İngilizcesi Kursu Hakkında

Özel BUSINESS & CONVERSATION CLASS derslerimiz konuşma ve iş İngilizcesi programında, tamamı yabancı öğretmenlerle verilmektedir. Programın temel amacı, öğrencilerimizin konuşma yetilerini üst seviyelere taşımak ve pratik İş İngilizcesi eğitimi vermektedir.

Eğitimlerimiz katılım gösterecek kişilere göre düzenlenmektedir. Eğitimler ; Akıcı Konuşma (Fluency), Telefonda konuşma Teknikleri, Toplantı yönetme ve Sunuş Teknikleri, Pazarlık yapabilme teknikleri, Resmi yazışmalar, Rapor hazırlama, İş, ekonomi, gazete ve dergileri okuyup anlama, Yöneticiler için yoğun Eğitim (VIP English), Sektöre Özel amaçlı Mesleki İngilizce vb.. konuları kapsamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimimiz ile alakalı sıkça sorulan sorular

Sınıflarınız Kaç Kişilik?

Sınıflarımız maksimum 13 kişilik oluşturulmuşut. 14’üncü bir kişinin sınıflarımızda yer alması söz konusu değildir.

Materyaller ücretsiz mi?

Her Seviye, bir çalışma kitabı ve bir ders kitabı tarfınıza sınıfınız başladığı gün telim edilecektir. Ayrıca bir ücretlendirmesi yoktur.

Aktiviteler Ne Zaman?

Güncel aktivite listemizi sitemizden takip edebilirsiniz. Haftalık olarak güncellenmektedir.

İptal Ettirebiliyor muyum?

Eğitiminizi ilk 16 saat içerisinde koşulsuz şartsız iptal ettirebilirsiniz.

Dondurma Seçeneği var mı?

Eğitimlerinizi seviye bitimlerinde 1 seneye kadar dondurabiliyorsunuz. Unutmamanız gereken bu durumun seviye aralarında olmadığıdır.

Online Eğitim Var mı?

5 yıl boyunca kullanabileceğiniz online ingilizce eğitimi ve 9 ay boyunca aktif olan MyKelime uygulamız tüm öğrencileremize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ayrıcalıklarımız

Eğitim Sistemimiz

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir.

Eğitim Sistemimize Güvencemiz

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Ders Notları ve Materyal Dağıtımı

Eğitim süresince kullanılacak ders materyalleri öğrenciler ücretsiz olarak verilmektedir.

Eğitim Destek ve Online Programlarımız
Öğrenciler sadece eğitim süreleri boyunca değil mezun olduktan sonra dahi ömür boyu konuşma, gramer, kelime ve dinleme gibi eğitim destek programları ile beraber ayrıca online.amerikankultur.org.tr sitesinden 5 yıl süreyle online İngilizce programlarından ücretsiz faydalanabilirler.
Sosyal Aktiviteler
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları sadece bir dil okulu olmamakla beraber öğrencilerine dönemsel olarak Güzel Konuşma, Diksiyon, Latin Dansları gibi sosyal aktivitelerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.
İkinci Yabancı Dile Teşvik Programı
Kayıtlı oldukları dil programını bitiren öğrenciler ikinci bir dil programına kayıt yaptırmak istediklerinde %80 indirim hakkına sahip olurlar.
WhatsApp Hattı
X