fbpx

Hızlı Bilgi Formu

Eğitimlerimiz ile ilgili bilgiyi sizlerle hemen paylaşalım.

Özel ders, öğrenci ile öğretmenin birebir etkileşim halinde olduğu ve kimi otoritelere göre eğitimin etkinliğinin en üst seviyede olduğu prosedürdür. İngilizce özel ders, diğer özel ders türlerinde olduğu gibi; etkinliği oldukça yüksek bir öğretim programdır. Tabii özel dersin yine sistematik biçimde sunulması ve belli bir programı takip etmesi gerekir. Sistematik olmayan hiçbir öğretim programı sonuca ulaşamaz. Bu nedenle özel ders alırken doğru kaynakları tercih etmek son derece önemlidir. Her ne kadar özel ders eksiklerin giderilmesi için tercih edilen bir öğretim programı olsa da, öğretmenin öğrenciye sistem yaklaşımı benimseyerek bulaşması ve eksiklerini giderirken genel olarak İngilizce eğitiminin kapsamlı biçimde sunması gereklidir. Kimi durumlarda, öğrencinin okuldaki sınavlarına yönelik İngilizce özel ders alması da mümkündür.  Bu özel durumda öğretmen öğrenciye farklı bir program uygulayabilir. Bu durum biraz farklı görünse de, aslında yine sistem yaklaşımı içerisinde ele alınması gereken bir husustur.

Yani İngilizce özel ders; mutlaka deneyimli ve belli bir programı kurumsal protokoller üzerinden takip eden eğitimciler tarafından verilmelidir. Denetimi yapılmayan, nitelikleri bilinmeyen ve içeriği ölçülemeyen eğitim prosedürleri faydalı çözümler değildir. Biz kurumumuzda İngilizce özel ders protokollerini uygun biçimde sunuyor ve öğretmenlerimizin sürecin her noktasında en nitelikli eğitimi öğrenci aktarmasını sağlıyoruz. Bizden İngilizce özel ders alırken farklı bir seviyeyi bu sayede elde edebiliyorsunuz.

Her ihtiyaç için İngilizce özel ders

İngilizce özel ders okul başarısının artırılması için tercih edilebilecek bir öğretim yöntemidir. Tabii bu protokol yalnızca bu maksatla da kullanılmaz. Dilerseniz sınavlara yönelik olarak veya kişisel gelişim için de özel ders alabilirsiniz. Bu noktada bu prosedürün bazı avantajları ortaya çıkar. Örneğin gruplar ile alınan eğitimlerde, kaçırdığınız konulara geri dönebilme şansınız oldukça düşükken, özel ders prosedüründe size odaklanan bir öğretim programı söz konusu olduğundan, konuları tam anlamıyla hazmetmeniz için gerekli tüm pekiştirmeler yapılabilir. Özel dersin en büyük avantajı, eğitimin süratinin öğrenciye göre artıp azalabilmesidir.

İngilizce özel ders alarak, okul başarımızı artırmak, mesleki ve akademik Sınavlarda başarılı olmak ya da bu dili efektif biçimde kullanmak istiyorsanız bize şimdi ulaşınız. Sizin için mümkün olan en gelişmiş eğitim protokollerini hazırlıyor ve sunuyor olacağız.

WhatsApp Hattı
X