0212 433 03 03 - 0541 432 03 03 [email protected]

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’ndan görülmemiş kampanya:

2 Seviye Alana, 1 Seviye Bizden Hediye!

Üstelik alacağınız eğitimin yanı sıra faydalanacağınız diğer eğitimlerimiz.

1. ALACAĞINIZ 2. YABANCI DİL %80 İNDİRİMLİ (ALMANCA, İSPANYOLCA, RUSÇA

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, Taksim Amerikan Kültürde İngilizce Eğitiminizi tamamladıktan sonra 2. bir dil öğrenmek isterseniz %80 indirim hakkına sahipsiniz. Kurumumuzda İspanyolca, Almanca, Rusçanın yanı sıra birçok ikinci dilde eğitim alma imkânına sahipsiniz.

2. KURU GEÇEMEYENE ÜCRETSİZ KUR TEKRARI (%100 ÖĞRENME GARANTİSİ)”

Eğitim sürenizce derslere devamlılık sağladığınız halde ara sınav ve final sınavlarında gerekli notları alamazsanız, ekstra hiç bir ücret ödemeden eğitiminizi en baştan ÜCRETSİZ şekilde alma hakkına sahipsiniz. Bir seviyeyi tam olarak öğrenmeden bir üst seviyeye geçemeyeceğiniz için %100 öğrenme garantisine sahipsiniz.

3. ÜCRETSİZ LATİN DANSI, KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ, DİKSİYON, DRAMA VB.

Taksim Amerikan Kültür olarak Yabancı Dil dışında öğrencilerimize dönemsel olarak ücretsiz eğitimler vermekteyiz.

4. HAFTANIN 7 GÜNÜ ÜCRETSİZ, SINIRSIZ, ÖMÜR BOYU AKTİVİTE SINIFLARI (KONUŞMA, GRAMMER, KELİME)”

Taksim Amerikan Kültür öğrencileri sadece eğitimleri devam ederken değil, eğitimleri bittikten sonra dahi ömür boyu aktivite sınıflarından ÜCRETSİZ ve SINIRSIZ yararlanma hakkına sahiptirler. Bunun için tek yapmaları gereken web siteden yayınlanan aktivite listesini takip etmeleridir.

5. ÜCRETSİZ ONLINE İNGİLİZCE DESTEĞİ”

Taksim Amerikan Kültür öğrencileri mezun olduktan sonra dahi kullanabilecekleri online ingilizce eğitiminden ve mykelime.com sitesinden 5 yıl süreyle ücretsiz faydalanabilirler.

6. ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ OLAN AVRUPA DİL PASAPORTU/SERTİFİKASI”

Taksim Amerikan Kültür öğrencileri, kendilerine verilen Avrupa Dil Pasaportu ile birçok kurum ve kuruluşta geçerli olan Avrupa Dil Konseyi tarafından onaylanmış bir sertifikaya sahip olurlar. Bu sertifika ile gerek yurt dışı gerekse yurt içinde birçok kurumda sınavsız çalışabilecekleri gibi vize alımlarında, erasmus programlarında kendilerine kolaylık sağlanma hakkına sahip olacaklardır.

7. ÜCRETSİZ MATERYAL DESTEĞİ

Taksim Amerikan Kültür öğrencileri, bu kampanya eğitim süresi boyunca eğitim ile alakalı ders kitapları başta olmak üzere birçok eğitim materyalinden ücretsiz şekilde faydalanırlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimimiz ile alakalı sıkça sorulan sorular

Sınıflarınız Kaç Kişilik?

Sınıflarımız maksimum 13 kişilik oluşturulmuşut. 14’üncü bir kişinin sınıflarımızda yer alması söz konusu değildir.

Materyaller ücretsiz mi?

Her Seviye, bir çalışma kitabı ve bir ders kitabı tarfınıza sınıfınız başladığı gün telim edilecektir. Ayrıca bir ücretlendirmesi yoktur.

Aktiviteler Ne Zaman?

Güncel aktivite listemizi sitemizden takip edebilirsiniz. Haftalık olarak güncellenmektedir.

İptal Ettirebiliyor muyum?

Eğitiminizi ilk 16 saat içerisinde koşulsuz şartsız iptal ettirebilirsiniz.

Dondurma Seçeneği var mı?

Eğitimlerinizi seviye bitimlerinde 1 seneye kadar dondurabiliyorsunuz. Unutmamanız gereken bu durumun seviye aralarında olmadığıdır.

Online Eğitim Var mı?

5 yıl boyunca kullanabileceğiniz online ingilizce eğitimi ve 9 ay boyunca aktif olan MyKelime uygulamız tüm öğrencileremize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

WhatsApp chat
X