Yabancı Dil Kampanyaları

Loading

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’ndan görülmemiş kampanya:

2 Seviye Alana, 1 Seviye Bizden Hediye!

Üstelik alacağınız eğitimin yanı sıra faydalanacağınız diğer eğitimlerimiz.

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, Taksim Amerikan Kültürde İngilizce Eğitiminizi tamamladıktan sonra 2. bir dil öğrenmek isterseniz %80 indirim hakkına sahipsiniz. Kurumumuzda İspanyolca, Almanca, Rusçanın yanı sıra birçok ikinci dilde eğitim alma imkânına sahipsiniz.

Eğitim sürenizce derslere devamlılık sağladığınız halde ara sınav ve final sınavlarında gerekli notları alamazsanız, ekstra hiç bir ücret ödemeden eğitiminizi en baştan ÜCRETSİZ şekilde alma hakkına sahipsiniz. Bir seviyeyi tam olarak öğrenmeden bir üst seviyeye geçemeyeceğiniz için %100 öğrenme garantisine sahipsiniz.

Taksim Amerikan Kültür olarak Yabancı Dil dışında öğrencilerimize dönemsel olarak ücretsiz eğitimler vermekteyiz.

Taksim Amerikan Kültür öğrencileri sadece eğitimleri devam ederken değil, eğitimleri bittikten sonra dahi ömür boyu aktivite sınıflarından ÜCRETSİZ ve SINIRSIZ yararlanma hakkına sahiptirler. Bunun için tek yapmaları gereken web siteden yayınlanan aktivite listesini takip etmeleridir.

Taksim Amerikan Kültür öğrencileri mezun olduktan sonra dahi kullanabilecekleri online ingilizce eğitiminden ve mykelime.com sitesinden 5 yıl süreyle ücretsiz faydalanabilirler.

Taksim Amerikan Kültür öğrencileri, kendilerine verilen Avrupa Dil Pasaportu ile birçok kurum ve kuruluşta geçerli olan Avrupa Dil Konseyi tarafından onaylanmış bir sertifikaya sahip olurlar. Bu sertifika ile gerek yurt dışı gerekse yurt içinde birçok kurumda sınavsız çalışabilecekleri gibi vize alımlarında, erasmus programlarında kendilerine kolaylık sağlanma hakkına sahip olacaklardır.

Taksim Amerikan Kültür öğrencileri, bu kampanya eğitim süresi boyunca eğitim ile alakalı ders kitapları başta olmak üzere birçok eğitim materyalinden ücretsiz şekilde faydalanırlar.