Almanca Kursu

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu ile Almanca Eğitimi

Dünya’nın en çok konuşulan dillerinden biri olan Almanca; Almanya başta olmak üzere, Avusturya, Belçika ve Lüksemburg ve Lihtenştayn’da da resmi dil olarak kullanılmaktadır. Avrupa Birliği içinde en çok konuşulan dil olan Almanca, dünyada kırkın üzerinde ülkede sekiz milyona yakın insan tarafından konuşulmaktadır. Almanya’nın ekonomi devi ülkelerden biri olması ve pek çok ülke ile yoğun ikili ilişkiler yürütmesi sebebiyle Almanca, her geçen gün özellikle genç kuşak tarafından oldukça tercih edilen bir dildir.

Özel Ders Programı İle Almanya Aile Birleşimi Kursu

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Avrupa Dil Portfolyosu’nu resmi olarak sunması sebebiyle İngilizcenin yanı sıra diğer Avrupa dillerinde de tercih edilmektedir. CEFR sistemine uygun olarak ve birebir eğitim ile seviyelendirilmiş Almanca eğitimi, İngilizce öğretiminde olduğu gibi ilk olarak öğrencinin ücretsiz seviye tespit sınavına alınmasıyla başlar. Öğrencinin Almanca bilgi düzeyi belirlendikten sonra hedeflediği bilgi düzeyine ulaşması için eğitim danışmanları rehberliğinde gerekli eğitim planlaması yapılır.

Konuşma ağırlıklı eğitimler, öğrencilerin dört dil yetkinliğinde de başarılı olması için ana dili Almanca olan ya da uzun yıllar ana dili Almanca olan ülkelerde yaşamış ve eğitim almış, uzman eğitmenler tarafından verilir. Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu; İngilizce öğretimindeki kaliteden ödün vermeyen, uzun yıllara dayanan deneyimini ikinci yabancı dil öğretiminde de göstermektedir.
Yalnızca genel Almancada değil Alman Hükümeti ve Alman Konsolosluğu tarafından geçerliği olan Almanca sınavlarında da eğitim verilmektedir. Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu yıl içinde düzenli aralıklarla yapılan Almanca Aile Birleşimi sınavlarında %100 başarı garantisi ile hizmet vermektedir. TESTDAF sınavlarına hazırlık programları da sunulan Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda verilen eğitimde derslerin gün ve saatleri öğrencilerin tercihlerine ve uygunluk durumuna göre belirlenmektedir.

Seviye Tespit Sınavı

Almanca Kursu

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Genel İngilizce

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda A-1 ve A-2 seviyeleri, 13 kişilik sınıflarda 84 ders saatinde, diğer seviyeler 96 ders saatinde tamamlanır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim seçenekleri bulunan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda pazartesi-çarşamba, salı-perşembe haftada 6 ders saati ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim görebilirler.
IELTS sınav eğitimi almak isteyen öğrencilerin ücretsiz seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra öğrencilerin genel İngilizce seviyeleri belirlenir. Intermediate seviye yetkinliğine sahip olmayan öğrenciler için zaman planlamalarına göre ister özel ders ile isterlerse pre-IELTS sınıfları ile vakit kaybetmeden IELTS sınav hazırlığı için eksiklerini giderebilir.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda TOEFL eğitimi alırken öğrenciler aynı zamanda haftanın altı günü devam eden aktivite sınıflarına da katılabilir ve öğrendiklerini pekiştirirken daha fazla pratik yapma imkânı bulurlar.

YDS hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına ücretsiz seviye tespit sınavının yapılmasının ardından intermediate seviye çıkan öğrencilerle birebir eğitim programlamasına başlanır. Eğitim danışmanlarının rehberliğinde hazırlanacak özel ders programındaki toplam ders saati sayısı öğrencinin bulunduğu seviye ile hedeflediği sınav puanına göre belirlenir.

Online İngilizce Kursu

The Connect English Focus programs use an intensive, multi-skill approach. Lorem ipsum dolor amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore.