Sparkling Solutions

Kurumsal Eğitimler

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, kurumsal firmalara özel hazırladığı kampanyalı programlar ve iş hayatıyla birebir örtüşen eğitim müfredatı ile çalışanların kariyer basamaklarını tırmanmalarına destek olur. Kurumlar özelinde verilen kampanyalı fiyatlara ek olarak iş hayatının yoğunluğu içinde ders verilecek mekanlar da kurumun ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.
Sparkling Solutions
Kurumsal İngilizce Eğitimlerinin İş Verene Faydaları

İş İngilizcesi İle Kariyerinize Yön Verin

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu birebir ve sınıf eğitimlerinin yanı sıra kurumsal firmalara verdiği yabancı dil eğitimleri ile de adından söz ettirmektedir. Profesyonel dünyanın olmazsa olmazı yabancı dil, kurumsal firmaların gerek işe alımları sırasında gerekse de çalışanların gelişimlerinin sağlanması için büyük önem verilen bir kriterdir. Bu sebeple profesyonel dünyada kariyer hedefleri olan hemen herkes dil öğreniminin öneminin farkındadırlar.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

Çalışanlarınız için İngilizce Eğitiminde Amerikan KÜLTÜR

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, kurumsal firmalara özel hazırladığı kampanyalı programlar ve iş hayatıyla birebir örtüşen eğitim müfredatı ile çalışanların kariyer basamaklarını tırmanmalarına destek olur. Kurumlar özelinde verilen kampanyalı fiyatlara ek olarak iş hayatının yoğunluğu içinde ders verilecek mekanlar da kurumun ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Kurumsal eğitim almayı planlayan firma çalışanlarına özel ayarlanabilecek ders programlarıyla derslerin Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu binasında verilebileceği gibi anlaşmalı kurumun binasında da uygun ortam olması hâlinde eğitmenin kuruma gönderilmesi planlanabilmektedir.

Kurumsal eğitim öncesi yapılması gereken ilk adımın eğitim alacak personelin doğru seviyelendirilmesi gerektiğin bilinciyle Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, adaylara öncelikle ücretsiz seviye tespit sınavı yapar. Dil bilgisinde aynı seviyeye sahip adaylara ortak programlar düzenleyerek ve eğitim materyallerini hiçbir ekstra ücret talep etmeden sunar.
Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, konuşma ağırlıklı eğitimler ile teoriden çok pratiğe yönelik eğitimler verir. Eğitim alan iş dünyası profesyonelleri, kurumsal eğitimlerde büyük önem taşıyan yazılı ve sözlü iletişim tekniklerini, resmi yazışma ve sunum tekniklerini ve konuşma becerisine dair eğitimleri, uzman eğitmen kadrosunun rehberliğinde öğrenirler.

Dinleme, konuşma, okuma ve yazma yetkinliklerinin hepsinde başarı göstermeleri beklenmesinin yanı sıra devamlılık kurumsal eğitimlerde de büyük önem taşımaktadır. Her seviyenin ortasında ve her seviyenin tamamlanmasının ardından vize ve final sınavlarına alınan iş dünyası profesyonelleri geçer not almaları ile bir üst seviyedeki eğitime devam edebilirler.
Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, kurumsal eğitimler ile de dil öğrenimine katkı sağlayarak eğitim sonunda öğrencilerine uluslararası geçerliği olan Avrupa Dil Portfolyosu vermektedir.

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Haftanın 6 Günü Yapılan Eğitim Aktivitelerimiz

  • Conversation
  • book_1 Vocabulary
  • fountain pen Writing
  • Grammar
  • Pronunciation
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.