Kurumsal Eğitimler

Firmalara Özel Yabancı Dil Eğitimleri

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu birebir ve sınıf eğitimlerinin yanı sıra kurumsal firmalara verdiği yabancı dil eğitimleri ile de adından söz ettirmektedir. Profesyonel dünyanın olmazsa olmazı yabancı dil, kurumsal firmaların gerek işe alımları sırasında gerekse de çalışanların gelişimlerinin sağlanması için büyük önem verilen bir kriterdir. Bu sebeple profesyonel dünyada kariyer hedefleri olan hemen herkes dil öğreniminin öneminin farkındadırlar.

Çalışanlarınız için İngilizce Eğitiminde Amerikan KÜLTÜR

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, kurumsal firmalara özel hazırladığı kampanyalı programlar ve iş hayatıyla birebir örtüşen eğitim müfredatı ile çalışanların kariyer basamaklarını tırmanmalarına destek olur. Kurumlar özelinde verilen kampanyalı fiyatlara ek olarak iş hayatının yoğunluğu içinde ders verilecek mekanlar da kurumun ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Kurumsal eğitim almayı planlayan firma çalışanlarına özel ayarlanabilecek ders programlarıyla derslerin Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu binasında verilebileceği gibi anlaşmalı kurumun binasında da uygun ortam olması hâlinde eğitmenin kuruma gönderilmesi planlanabilmektedir.

Çalışanlarınız için İngilizce Eğitiminde Amerikan Kültür

Kurumsal eğitim öncesi yapılması gereken ilk adımın eğitim alacak personelin doğru seviyelendirilmesi gerektiğin bilinciyle Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, adaylara öncelikle ücretsiz seviye tespit sınavı yapar. Dil bilgisinde aynı seviyeye sahip adaylara ortak programlar düzenleyerek ve eğitim materyallerini hiçbir ekstra ücret talep etmeden sunar.
Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, konuşma ağırlıklı eğitimler ile teoriden çok pratiğe yönelik eğitimler verir. Eğitim alan iş dünyası profesyonelleri, kurumsal eğitimlerde büyük önem taşıyan yazılı ve sözlü iletişim tekniklerini, resmi yazışma ve sunum tekniklerini ve konuşma becerisine dair eğitimleri, uzman eğitmen kadrosunun rehberliğinde öğrenirler. 

Dinleme, konuşma, okuma ve yazma yetkinliklerinin hepsinde başarı göstermeleri beklenmesinin yanı sıra devamlılık kurumsal eğitimlerde de büyük önem taşımaktadır. Her seviyenin ortasında ve her seviyenin tamamlanmasının ardından vize ve final sınavlarına alınan iş dünyası profesyonelleri geçer not almaları ile bir üst seviyedeki eğitime devam edebilirler.
Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, kurumsal eğitimler ile de dil öğrenimine katkı sağlayarak eğitim sonunda öğrencilerine uluslararası geçerliği olan Avrupa Dil Portfolyosu vermektedir.

Kurumsal İngilizce Eğitimi

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Genel İngilizce

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda A-1 ve A-2 seviyeleri, 13 kişilik sınıflarda 84 ders saatinde, diğer seviyeler 96 ders saatinde tamamlanır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim seçenekleri bulunan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda pazartesi-çarşamba, salı-perşembe haftada 6 ders saati ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim görebilirler.
IELTS sınav eğitimi almak isteyen öğrencilerin ücretsiz seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra öğrencilerin genel İngilizce seviyeleri belirlenir. Intermediate seviye yetkinliğine sahip olmayan öğrenciler için zaman planlamalarına göre ister özel ders ile isterlerse pre-IELTS sınıfları ile vakit kaybetmeden IELTS sınav hazırlığı için eksiklerini giderebilir.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda TOEFL eğitimi alırken öğrenciler aynı zamanda haftanın altı günü devam eden aktivite sınıflarına da katılabilir ve öğrendiklerini pekiştirirken daha fazla pratik yapma imkânı bulurlar.

YDS hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına ücretsiz seviye tespit sınavının yapılmasının ardından intermediate seviye çıkan öğrencilerle birebir eğitim programlamasına başlanır. Eğitim danışmanlarının rehberliğinde hazırlanacak özel ders programındaki toplam ders saati sayısı öğrencinin bulunduğu seviye ile hedeflediği sınav puanına göre belirlenir.

Online İngilizce Kursu

The Connect English Focus programs use an intensive, multi-skill approach. Lorem ipsum dolor amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore.