Yökdil Eğitimi
Sparkling Solutions

YÖKDİL Kursu

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu, genel İngilizce eğitim kalitesini YÖKDİL hazırlığıyla da sürdürmektedir. YÖKDİL hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına ücretsiz seviye tespit sınavı sunulmaktadır. Intermediate seviyesindeki öğrencilere birebir eğitim programı hazırlanır. Eğitim danışmanlarının yönlendirmesiyle hazırlanan özel ders programı, öğrencinin mevcut seviyesi ve hedeflediği sınav puanına göre şekillenir.
Sparkling Solutions
Yökdil Eğitimi

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu'nda YÖKDİL Eğitimi

YÖKDİL, akademik kariyeri için yabancı dil yeterliliğini belgelemek isteyenlerin tercih ettiği ulusal bir sınavdır. Yılda iki kez olmak üzere Türkiye genelinde gerçekleştirilir. YÖKDİL sınavının geçerlilik süresi 5 yıldır. Bu sınavın uluslararası dil sınavlarıyla eş değerlik kazanması, tercih edilmesinde büyük bir rol oynamaktadır.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

Özel Ders Programı İle YÖKDİL Eğitimi

YÖKDİL, kelime bilgisi, okuduğunu anlama ve gramer konularını kapsar. Öğrencilerin bu konularda bilgilerini en üst düzeye taşıyabilmeleri için Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu, aktivite derslerini ücretsiz olarak sunar. Uzman eğitmenlerin rehberliğinde ilerleyen derslerde haftalık olarak yapılan deneme sınavları öğrencilerin gelişimlerini takip etmelerine yardımcı olur.
Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrencilerin akademik yeterliliği kazanmaları esastır. Intermediate seviyenin altında olan öğrencilere genel İngilizce eğitimi önerilirken, zamanı kısıtlı olanlara hızlandırılmış sınıflar veya genel İngilizce birebir dersleri tavsiye edilir.

Ücretsiz Aktiviteler ile YÖKDİL'e Hazırlık

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda sunulan birebir YÖKDİL eğitimleri ile zamanı verimli kullanarak, öğrenciler eksiklerini tamamlar ve hedefledikleri puana ulaşma konusunda deneyimli öğretmenlerin rehberliğinde ilerlerler.

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu olarak, dil öğrenimini sadece ders saatlerine sığdırmıyoruz. Haftanın 6 günü siz değerli öğrencilerimize ömür boyu ücretsiz olarak sunulan aktivite sınıflarıyla, gerçek dünya iletişimini geliştirin.
  • Conversation
  • book_1 Vocabulary
  • fountain pen Writing
  • Grammar
  • Pronunciation
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.