Rusça Kursu

Taksim Amerikan Kültür ile Rusça Kursu

Dünya’da en çok konuşulan ilk on dil arasında yer alan Rusça, kiril alfabesi ile yazılıp okunması sebebiyle diğer Avrupa dillerine göre farklılık gösterir. Yalnızca Rusya’da değil, daha önce Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği’ne bağlı Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere Orta Asya coğrafyasında da yoğunlukla bilinen ve kullanılan bir dildir. Rusya ve Türkiye’nin yakın ilişkileri sebebiyle Türkler arasında da çokça tercih edilmektedir.

Özel Ders Programı İle Rusça Eğitimi

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, diğer Avrupa dillerinde olduğu gibi Rusça eğitiminde de deneyimli eğitmenler ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Ana dili Rusça olan uzman eğitmenler eşliğinde alfabeden başlangıç seviyesine, orta seviyeden ana dil düzeyine kadar eğitim verilmektedir. Öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma bölümlerinin hemen hepsinde başarılı olabilmeleri için özenle hazırlanmış eğitim müfredatı ile öğrencinin hedeflediği eğitim seviyesine ulaşması planlanır.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda Rusça eğitimi almak isteyen öğrencilere uygun olan gün ve saatlere göre eğitim danışmanları eşliğinde belirlenen programın toplam ders saatinin %10’u kadarı öğrencilere hediye edilir. Aynı zamanda Rusça eğitiminin tamamlandığı ve başarılı olunan son seviye baz alınarak Avrupa Dil Portfolyosu verilen öğrenciler, dil yetkinliklerini resmi anlamda belgeleme fırsatı bulurlar.
Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda Rusça öğrenimi gören öğrenciler, sosyal hayatta Rusça konuşulan ülkelerde rahatlıkla yaşayabilecek dil yeterliğini kazanırlar. Özellikle inşaat sektöründe Rusya’nın ihtiyaç duyduğu iş gücünün karşılayan Türk vatandaşları için Rusça öğrenmek büyük önem taşımaktadır. İleri seviyede eğitim alan öğrenciler, akademik ve profesyonel hayatta da başarı gösterebilecek becerileri kazanırlar. Eğitim ve kariyer planlamalarında yeni bir kapı aralama şansı elde ederler.

Seviye Tespit Sınavı

Rusça Kursu

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Genel İngilizce

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda A-1 ve A-2 seviyeleri, 13 kişilik sınıflarda 84 ders saatinde, diğer seviyeler 96 ders saatinde tamamlanır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim seçenekleri bulunan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda pazartesi-çarşamba, salı-perşembe haftada 6 ders saati ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim görebilirler.
IELTS sınav eğitimi almak isteyen öğrencilerin ücretsiz seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra öğrencilerin genel İngilizce seviyeleri belirlenir. Intermediate seviye yetkinliğine sahip olmayan öğrenciler için zaman planlamalarına göre ister özel ders ile isterlerse pre-IELTS sınıfları ile vakit kaybetmeden IELTS sınav hazırlığı için eksiklerini giderebilir.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda TOEFL eğitimi alırken öğrenciler aynı zamanda haftanın altı günü devam eden aktivite sınıflarına da katılabilir ve öğrendiklerini pekiştirirken daha fazla pratik yapma imkânı bulurlar.

YDS hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına ücretsiz seviye tespit sınavının yapılmasının ardından intermediate seviye çıkan öğrencilerle birebir eğitim programlamasına başlanır. Eğitim danışmanlarının rehberliğinde hazırlanacak özel ders programındaki toplam ders saati sayısı öğrencinin bulunduğu seviye ile hedeflediği sınav puanına göre belirlenir.

Online İngilizce Kursu

The Connect English Focus programs use an intensive, multi-skill approach. Lorem ipsum dolor amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore.