Sparkling Solutions

Rusça Kursu

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, diğer Avrupa dillerinde olduğu gibi Rusça eğitiminde de deneyimli eğitmenler ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Ana dili Rusça olan uzman eğitmenler eşliğinde alfabeden başlangıç seviyesine, orta seviyeden ana dil düzeyine kadar eğitim verilmektedir.
Sparkling Solutions
Rusça Kursu

Taksim Amerikan Kültür ile Rusça Kursu

Dünya’da en çok konuşulan ilk on dil arasında yer alan Rusça, kiril alfabesi ile yazılıp okunması sebebiyle diğer Avrupa dillerine göre farklılık gösterir. Yalnızca Rusya’da değil, daha önce Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği’ne bağlı Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere Orta Asya coğrafyasında da yoğunlukla bilinen ve kullanılan bir dildir. Rusya ve Türkiye’nin yakın ilişkileri sebebiyle Türkler arasında da çokça tercih edilmektedir.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

Özel Ders Programı İle Rusça Eğitimi

Öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma bölümlerinin hemen hepsinde başarılı olabilmeleri için özenle hazırlanmış eğitim müfredatı ile öğrencinin hedeflediği eğitim seviyesine ulaşması planlanır.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda Rusça eğitimi almak isteyen öğrencilere uygun olan gün ve saatlere göre eğitim danışmanları eşliğinde belirlenen programın toplam ders saatinin %10’u kadarı öğrencilere hediye edilir. Aynı zamanda Rusça eğitiminin tamamlandığı ve başarılı olunan son seviye baz alınarak Avrupa Dil Portfolyosu verilen öğrenciler, dil yetkinliklerini resmi anlamda belgeleme fırsatı bulurlar.
Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda Rusça öğrenimi gören öğrenciler, sosyal hayatta Rusça konuşulan ülkelerde rahatlıkla yaşayabilecek dil yeterliğini kazanırlar. Özellikle inşaat sektöründe Rusya’nın ihtiyaç duyduğu iş gücünün karşılayan Türk vatandaşları için Rusça öğrenmek büyük önem taşımaktadır. İleri seviyede eğitim alan öğrenciler, akademik ve profesyonel hayatta da başarı gösterebilecek becerileri kazanırlar. Eğitim ve kariyer planlamalarında yeni bir kapı aralama şansı elde ederler.

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu olarak, dil öğrenimini sadece ders saatlerine sığdırmıyoruz. Haftanın 6 günü siz değerli öğrencilerimize ömür boyu ücretsiz olarak sunulan aktivite sınıflarıyla, gerçek dünya iletişimini geliştirin.
  • Conversation
  • book_1 Vocabulary
  • fountain pen Writing
  • Grammar
  • Pronunciation
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.