Sparkling Solutions

YDS Kursu

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu, genel İngilizce ve uluslararası sınavlardaki başarılı eğitim politikalarını ulusal sınavlardaki eğitim kalitesi ile de devam ettirmektedir. YDS hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına ücretsiz seviye tespit sınavının yapılmasının ardından intermediate seviye çıkan öğrencilerle birebir eğitim programlamasına başlanır. Eğitim danışmanlarının rehberliğinde hazırlanacak özel ders programındaki toplam ders saati sayısı öğrencinin bulunduğu seviye ile hedeflediği sınav puanına göre belirlenir.
Sparkling Solutions
YDS EĞİTİMİ

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu'nda YDS Eğitimi

YDS diğer bir deyişle Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı, Türkiye’de uygulanan ulusal dil sınavlarının en çok tercih edilenidir. Yılda iki defa kâğıt üstünde ve pek çok kez de e-YDS olarak elektronik ortamda gerçekleştirilir. Bütün uluslararası dil sınavları ile eş değerlik göstermesi de YDS sınavının tercih edilmesinde büyük önem taşımaktadır.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

Özel Ders Programı İle YDS Eğitimi

YDS kelime bilgisi, okuduğunu anlama ve gramer konularından oluşan bir sınavdır. Bu sebeple sınav hazırlığındaki öğrencilerin gramer ve kelime bilgilerinin en üst düzeye çıkabilmesi için Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu, YDS hazırlık eğitimi alan öğrencilerine aktivite derslerini ücretsiz olarak sunmaktadır. Sınav teknikleri ve taktikleri konusunda uzman eğitmenler ile ilerleyen derslerde haftalık olarak yapılan deneme sınavları da öğrencilerin başarılarını ölçümlemelerine fayda sağlar.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrencilerin gerekli yetkinliği kazanmaları birincil önceliktir. Bu sebeple seviye tespit sınavında intermediate seviyenin altında kalan öğrenciler için yeterli zamana sahip olmaları durumunda genel İngilizce sınıf eğitimi tavsiye edilir. Zaman konusunda kısıtlı olan öğrenciler için ise pre-YDS hızlandırılmış sınıflar ya da özel ders saatlerine eklenecek genel İngilizce birebir çalışmaları önerilir.

Ücretsiz Aktiviteler ile YDS'ye Hazırlanın

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda verilen birebir YDS eğitimleri ile zamandan tasarruf sağlarken öğrenciler; başarılı oldukları konularda vakit kaybetmez, eksiklerini en iyi şekilde telafi şansı elde ederler. Kendi seçtikleri gün ve saatlerde eğitim alarak sınav konusunda deneyimli öğretmenlerin rehberliğinde hedefledikleri puana ulaşırlar.

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu olarak, dil öğrenimini sadece ders saatlerine sığdırmıyoruz. Haftanın 6 günü siz değerli öğrencilerimize ömür boyu ücretsiz olarak sunulan aktivite sınıflarıyla, gerçek dünya iletişimini geliştirin.
  • Conversation
  • book_1 Vocabulary
  • fountain pen Writing
  • Grammar
  • Pronunciation
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.