YDS Kursu

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu'nda YDS Eğitimi

YDS diğer bir deyişle Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı, Türkiye’de uygulanan ulusal dil sınavlarının en çok tercih edilenidir. Yılda iki defa kâğıt üstünde ve pek çok kez de e-YDS olarak elektronik ortamda gerçekleştirilir. Bütün uluslararası dil sınavları ile eş değerlik göstermesi de YDS sınavının tercih edilmesinde büyük önem taşımaktadır.
Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu, genel İngilizce ve uluslararası sınavlardaki başarılı eğitim politikalarını ulusal sınavlardaki eğitim kalitesi ile de devam ettirmektedir. YDS hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına ücretsiz seviye tespit sınavının yapılmasının ardından intermediate seviye çıkan öğrencilerle birebir eğitim programlamasına başlanır. Eğitim danışmanlarının rehberliğinde hazırlanacak özel ders programındaki toplam ders saati sayısı öğrencinin bulunduğu seviye ile hedeflediği sınav puanına göre belirlenir.

Özel Ders Programı İle YDS Eğitimi

YDS kelime bilgisi, okuduğunu anlama ve gramer konularından oluşan bir sınavdır. Bu sebeple sınav hazırlığındaki öğrencilerin gramer ve kelime bilgilerinin en üst düzeye çıkabilmesi için Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu, YDS hazırlık eğitimi alan öğrencilerine aktivite derslerini ücretsiz olarak sunmaktadır. Sınav teknikleri ve taktikleri konusunda uzman eğitmenler ile ilerleyen derslerde haftalık olarak yapılan deneme sınavları da öğrencilerin başarılarını ölçümlemelerine fayda sağlar.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrencilerin gerekli yetkinliği kazanmaları birincil önceliktir. Bu sebeple seviye tespit sınavında intermediate seviyenin altında kalan öğrenciler için yeterli zamana sahip olmaları durumunda genel İngilizce sınıf eğitimi tavsiye edilir. Zaman konusunda kısıtlı olan öğrenciler için ise pre-YDS hızlandırılmış sınıflar ya da özel ders saatlerine eklenecek genel İngilizce birebir çalışmaları önerilir.

Ücretsiz Aktiviteler ile YDS'ye Hazırlanın

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda verilen birebir YDS eğitimleri ile zamandan tasarruf sağlarken öğrenciler; başarılı oldukları konularda vakit kaybetmez, eksiklerini en iyi şekilde telafi şansı elde ederler. Kendi seçtikleri gün ve saatlerde eğitim alarak sınav konusunda deneyimli öğretmenlerin rehberliğinde hedefledikleri puana ulaşırlar.

YDS Kursu

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Genel İngilizce

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda A-1 ve A-2 seviyeleri, 13 kişilik sınıflarda 84 ders saatinde, diğer seviyeler 96 ders saatinde tamamlanır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim seçenekleri bulunan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda pazartesi-çarşamba, salı-perşembe haftada 6 ders saati ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim görebilirler.
IELTS sınav eğitimi almak isteyen öğrencilerin ücretsiz seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra öğrencilerin genel İngilizce seviyeleri belirlenir. Intermediate seviye yetkinliğine sahip olmayan öğrenciler için zaman planlamalarına göre ister özel ders ile isterlerse pre-IELTS sınıfları ile vakit kaybetmeden IELTS sınav hazırlığı için eksiklerini giderebilir.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda TOEFL eğitimi alırken öğrenciler aynı zamanda haftanın altı günü devam eden aktivite sınıflarına da katılabilir ve öğrendiklerini pekiştirirken daha fazla pratik yapma imkânı bulurlar.

Online İngilizce Kursu

The Connect English Focus programs use an intensive, multi-skill approach. Lorem ipsum dolor amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore.

Proficiency Sınav Eğitimi

The Connect English Focus programs use an intensive, multi-skill approach. Lorem ipsum dolor amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore.