Flemenkçe Kursu

Flemenkçe Dil Kursu ile (Hollandaca) Aile Birleşimi Sınav Hazırlığı

2013 yılından beri gerçekleştirilen Flemenkçe (Hollandaca) Aile Birleşimi Sınavı, Hollandacanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde geçici süreli oturum izni almak ve evli ya da nişanlı olarak hayatındaki kişi ile Hollanda veya anadili Hollandaca olan ülkelerde yaşamak isteyenler için bu sınav zorunludur. Hollanda Konsolosluğu Flemenkçe Uyum Sınavının en önemli şartlarından birinin giriş yaşının en az 21 olmasıdır.
Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu İngilizce eğitimindeki deneyiminin yanı sıra flemenkçe kursu i̇stanbul başarısı ve Avrupa dillerinin aile birleşimi sınavlarında da kaliteli eğitimi ile adından söz ettirmektedir.

Flemenkçe Aile Birleşimi Sınavı

Amerikan Kültür flemenkçe dil kursu i̇stanbul, genel Hollandaca eğitimine ek olarak Flemenkçe Aile Birleşimi Sınavı hazırlığında da adaylara alanında uzman eğitmenler ile kaliteli bir eğitim sunmaktadır. 

Flemenkçe kursu, birebir eğitim ile adayları sınav içeriğine uygun şekilde hazırlamakta ve Hollanda konsolosluğu tarafından istenen başarıyı kazanmaları için rehberlik etmektedir. Hollandaca (Flemenkçe) Aile Birleşimi Sınavı hazırlık eğitiminde dersler, ana dili Hollandaca olan ya da uzun yıllar ana dili Hollandaca olan ülkelerde yaşamış eğitmenler tarafından gerçekleştirilir. 

Flemenkçe Kursu İstanbul için adaylar kendilerine uyan gün ve saatlere göre düzenlenmiş sınav hazırlık programı ile Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı için hazır hale gelirler.

Taksim Amerikan Kültür Flemenkçe Dil Kursu İstanbul, yıllara dayanan eğitim tecrübesi ve kaliteli eğitim programının yanında sundukları profesyonel rehberlik hizmeti ile de sınav adayları için fark yaratmaktadır. Flemenkçe Sınav hazırlığının başından sonuna kadar gerekli tüm bilgilendirmeleri eğitim danışmanları ve profesyonel eğitmenleri eşliğinde eksiksiz olarak yapmaktadır.

Flemenkçe Kursu ile Aile Birleşimi Sınavı Eğitimi

Hollandaca (Flemenkçe) Aile Birleşimi Sınavı için adayların ilk olarak Türkiye’deki Hollanda Başkonsolosluğu’na ya da Hollanda Büyükelçiliği’ne başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvuruda bulunmayan adaylar, Hollandaca Aile Birleşimi Sınavına giremezler.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Flemenkçe kursu Hollandaca Aile Birleşimi Sınav İçeriği;

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Flemenkçe Kursu Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı adayların kendilerini tanıtabilme, iletişim kurma, adreslerini iletebilme, adres sorma, alışveriş sırasında fiyat sorma, sosyal hayat içerisinde iletişim kurabilme gibi okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini gerçekleştirmelerini sağlar. Bu eğitimde amaç, Hollandacanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde yaşamayı planlayan adayların hayatlarını idame ettirebileceklerini kanıtlamaktır.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu içerisindeki Flemenkçe (Hollandaca) Aile Birleşimi Sınavı hazırlık eğitiminde hem teorik hem pratik anlamda eğitim verilir. Adaylar deneme sınavlarına alınır ve konsolosluk tarafından gerçekleştirilecek sınava uygun mülakatlardan geçerler. Böylece adaylar sınav sırasında oluşabilecek heyecanlarını minimuma indirerek sınava hazır hale gelirler.

Flemenkçe Uyum Sınavına Nasıl Katılırım?

Sivil uyum, diğer bir deyişle hollanda aile birleşimi sınavına katılmak için  Eğitim İcra Dairesi’ne (DUO) kayıt olmanız gerekmektedir.

Hollandaca - Flemenkçe Aile Birleşim Uyum Sınavı Ne Kadar?

Konu ile alakalı detaylı tüm bilgileri, Hollanda konsolosluğunun resmi açıklamalarından takip edebilirsiniz.

Sınav ile ilgili fiyat ve kayıt sürecini öğrenmek için tıklayınız.

İstanbul Flemenkçe Kursu

Flemenkçe (Hollandaca) Kursu

Yurtdışıda eğitim almak, iş başvuruları ya da ticari faaliyetlerde bulunabilmek için hedef ülkenin resmi dilini bilmek önemlidir. Flemenkçe ana dil olarak Hollanda’da kullanılmaktadır. Hollanda, Belçika,

Flemenkçe Aile Birleşimi Kursu
Flemekçe Kursu İstanbul
Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan