Sparkling Solutions

Flemenkçe Kursu

Flemenkçe Kursu, Amerikan Kültür Taksim kalitesi ve tecrübesi ile düzenlenmektedir. Online canlı dersler sayesinde adayların İstanbul dışında da olsa sınava hazırlanması amaçlanmaktadır.
Sparkling Solutions
Flemenkçe Aile Birleşimi Kursu

Flemenkçe Kursu ile Sınava Hazırlanın

Online flemenkçe sayesinde adaylar bulundukları ortamdan canlı derslere katılabilmektedir. Bunun haricinde adaylar tekrar izleme özelliği ile kaçırdıkları dersleri izleyebilmekte ve tekrarlarını yapabilmektedir.

Flemenkçe Kursu Ne Kadar Sürmektedir

Hollanda Aile birleşimi ve uyum sınavı hazırlık kurslarımız maksimum 3 kişilik sınıflarda 2 ayda tamamlanmaktadır.

Hollandaca Kursu süresi boyunca sınav hazırlık eğitimi 64 ders saati sürmektedir.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

Flemenkçe Dil Kursu ile (Hollandaca) Aile Birleşimi Sınav Hazırlığı

2013 yılından beri gerçekleştirilen Flemenkçe (Hollandaca) Aile Birleşimi Sınavı, Hollandacanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde geçici süreli oturum izni almak ve evli ya da nişanlı olarak hayatındaki kişi ile Hollanda veya anadili Hollandaca olan ülkelerde yaşamak isteyenler için bu sınav zorunludur. Hollanda Konsolosluğu Flemenkçe Uyum Sınavının en önemli şartlarından birinin giriş yaşının en az 21 olmasıdır.
Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu İngilizce eğitimindeki deneyiminin yanı sıra flemenkçe kursu i̇stanbul başarısı ve Avrupa dillerinin aile birleşimi sınavlarında da kaliteli eğitimi ile adından söz ettirmektedir.

Flemenkçe Aile Birleşimi Sınavı

Amerikan Kültür flemenkçe dil kursu i̇stanbul, genel Hollandaca eğitimine ek olarak Flemenkçe Aile Birleşimi Sınavı hazırlığında da adaylara alanında uzman eğitmenler ile kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Flemenkçe kursu, birebir eğitim ile adayları sınav içeriğine uygun şekilde hazırlamakta ve Hollanda konsolosluğu tarafından istenen başarıyı kazanmaları için rehberlik etmektedir. Hollandaca (Flemenkçe) Aile Birleşimi Sınavı hazırlık eğitiminde dersler, ana dili Hollandaca olan ya da uzun yıllar ana dili Hollandaca olan ülkelerde yaşamış eğitmenler tarafından gerçekleştirilir.

Flemenkçe Kursu İstanbul için adaylar kendilerine uyan gün ve saatlere göre düzenlenmiş sınav hazırlık programı ile Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı için hazır hale gelirler.

Amerikan Kültür Taksim olarak Hollanda Aile Birleşimi sınavı ile ilgili olarak adaylarımıza her türlü bilgi, tecrübe ve desteği sunmaktayız. Adayların sınavdan yeterli not alması ve Flemenkçe’ye hakim olabilmesi gerekli desteği sağlamaktayız. Bu anlamda merkezimizde yüz yüze Flemenkçe eğitimi de vermekteyiz. Sınav ile adayların Hollanda kültürü hakkındaki bilgileri, Hollandaca bilgi düzeyleri test edilmektedir. Bu sınav yalnızda 3 aydan fazla süreli oturma izni alacak olan kişilerde aranmaktadır. Sınav ülkelerin Hollanda büyükelçiliklerin de belirli ara ile yapılmaktadır. Sınavda okuduğunu anlama, konuşulanı anlama ve kendini ifade etme gibi farklı konulardan sorular bulunmaktadır. Aile birleşim sınavı bir diğer adı ile Hollanda uyum sınavı olarak bilinmektedir. Hollanda vatandaşı olan ya da Hollanda’ da yerleşik olan birisi ile evli ya da nişanlı olanların ülkede geçici oturma izni ve çalışma izni alması için yapılmaktadır. Bu sınav ile bireylerin Flemenkçe bilgisi ölçülmekte ve ülkede ki yaşamlarında sıkıntı yaşamama durumu gözlemlenmektedir.

Flemenkçe Kursu ile Aile Birleşimi Sınavı Eğitimi

Hollandaca (Flemenkçe) Aile Birleşimi Sınavı için adayların ilk olarak Türkiye’deki Hollanda Başkonsolosluğu’na ya da Hollanda Büyükelçiliği’ne başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvuruda bulunmayan adaylar, Hollandaca Aile Birleşimi Sınavına giremezler.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Flemenkçe kursu Hollandaca Aile Birleşimi Sınav İçeriği;

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Flemenkçe Kursu Hollandaca Aile Birleşimi Sınavı adayların kendilerini tanıtabilme, iletişim kurma, adreslerini iletebilme, adres sorma, alışveriş sırasında fiyat sorma, sosyal hayat içerisinde iletişim kurabilme gibi okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini gerçekleştirmelerini sağlar. Bu eğitimde amaç, Hollandacanın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde yaşamayı planlayan adayların hayatlarını idame ettirebileceklerini kanıtlamaktır.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu içerisindeki Flemenkçe (Hollandaca) Aile Birleşimi Sınavı hazırlık eğitiminde hem teorik hem pratik anlamda eğitim verilir. Adaylar deneme sınavlarına alınır ve konsolosluk tarafından gerçekleştirilecek sınava uygun mülakatlardan geçerler. Böylece adaylar sınav sırasında oluşabilecek heyecanlarını minimuma indirerek sınava hazır hale gelirler.

Flemenkçe Uyum Sınavına Nasıl Katılırım?

Sivil uyum, diğer bir deyişle hollanda aile birleşimi sınavına katılmak için Eğitim İcra Dairesi’ne (DUO) kayıt olmanız gerekmektedir.

Hollandaca - Flemenkçe Aile Birleşim Uyum Sınavı Ne Kadar? Ne Kadar?

Konu ile alakalı detaylı tüm bilgileri, Hollanda konsolosluğunun resmi açıklamalarından takip edebilirsiniz.

Sınav ile ilgili fiyat ve kayıt sürecini öğrenmek için tıklayınız.

Sınav ile ilgili broşürü indir

Flemenkçe Eğitim Programı

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, modern eğitim yöntemleri ile öğrenci merkezli eğitim programları sunuyor. Yabancı dil eğitiminde dört dil yetisinin geliştirilmesi amaçlanır ve tüm program ona göre yapılır.

Hedeflenen dört dil yetisi şunlardır;

  • Okuma – anlama,

  • Dinleme – anlama,

  • Yazılı – anlatım,

  • Sözlü anlatım ve konuşma,

Kursa katılan öğrencilerin başlangıç seviyeleri tespit edilir ve eğitim dönemi boyunca bireysel gelişimleri izlenir. Yapılan takip işlemleri ile ihtiyaç duyulan bölümler için geliştirici ekipman ve destek çalışmaları yapılır.

Flemenkçe Kur Çeşitleri

Eğitim ya da iş hayatı için Flemenkçe öğrenmek isteyenler için verilen yabancı dil kursu toplam 6 kurdan oluşur. Her kurun saat olarak süresi farklı olabiliyor. Başlangıç kuru olan 1. Aşama toplam 60 saat olarak belirleniyor ve yaklaşık 2.5 ay sürüyor. Daha sonra, A1 / A2 – B1/B2 – C1 seviyeleri için eğitim veriliyor. Her kurun her dersi ortalama 50 dakika olarak belirleniyor. Kurs planlaması yapılırken, her kur için verilecek eğitim programları özel olarak hazırlanıyor.

Kişiye Özel Flemenkçe Eğitimi

Flemenkçe dil bilgisini ileri seviyelere taşımak ve daha iyi öğrenmek isteyenler, kişiye özel eğitim talebinde bulunabiliyor. Yapılacak dil sınavlarında yüksek başarı kazanmak ya da kurumsal şirketlerde çalışabilmek için Flemenkçe bilmesi gerekenler, uzman eğitmen kadrosunda dil seviyesine göre eğitim alabiliyor. Kişiye özel yabancı dil kurslarında, öğrenciye uygun gün ve saatlere göre eğitim programları yapılır.

Flemenkçe Öğrenmenin Avantajları

Flemenkçe, dünya genelinde milyonlarca insan tarafından konuşulan bir dil olup, öğrenmenin birçok avantajı vardır. Bu makalede, Flemenkçe öğrenmenin faydalarını ve ücretsiz kaynakları ele alacağız. Flemenkçe’nin Zengin Tarihi Flemenkçe, tarihsel olarak [...]
Read more
Flemenkçenin Tarihcesi

Flemenkçe dilinin tarihçesi: Bir Dilin Evrimi

Flemenkçe, Avrupa’nın en eski dillerinden biri olarak bilinir. Bu dilin kökenleri, tarihin derinliklerine, Cermen kavimlerinin zamanına kadar uzanır. Bu makalede, Flemenkçe’nin tarihçesini, etkisini ve evrimini detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Flemenkçe’nin [...]
Read more

Almanca Aile Birleşimi Sınav Konuları

Gün geçtikçe Almanya için aile birleşimleri sayısı artmaktadır. Diğer dil sınavlarına nazaran daha kolay olan aile birleşim sınavı, dikkatli bir çalışmayla üstesinden gelinebilir bir sınav türüdür. İstenilen temel ve orta [...]
Read more
Almanca Kursu

Almanca Aile Birleşimi Kursu

Kendisi Türkiye’de, eşi Almanya’da olanlar, almanca aile birleşimi yapabilmek için yurtdışında oturma ve çalışma izni yani vize almalıdır. Aile birleşimi vizesi alabilmek için başvuru yapan kişinin başlangıç seviyesinde Almanca bilmesi [...]
Read more
Flemekçe Kursu

Hollanda Aile Birleşimi Sınav Hazırlığı – Flemenkçe

Avrupa Birliği yasalarına göre 2013 yılından sonra Hollanda Aile Birleşimi sınavı yapılmaya başlanmıştır. Hollanda ana dili olan Flemenkçe dilini konuşabilen ve anlayabilenler bu sınava katılabiliyor. 21 yaşında olma şartı ve [...]
Read more
Amerikan Kültür Almanca Kursu

Amerikan Kültür İstanbul Almanca Kursu

Dil eğitimi almak isteyen bireylerin tercih edebileceği farklı alternatifler vardır. Günümüzün popüler dilleri arasında yer alan İngilizce, Almanca ve Fransızca gibi dilleri öğrenmek isteyenler, profesyonel bir dil kursunda eğitim görmek [...]
Read more
Bilinçaltına Hükmedip Yabancı Dil Öğrenme Yolları

Bilinçaltına Hükmedip Yabancı Dil Öğrenme Yolları

Denemeden bir dil öğrenme kavramına bilinçaltı dil öğrenimi denir. Konuşulan hiçbir şeye dikkat etmeseniz bile, beyniniz otomatik olarak sık tekrarlanan kelimeleri hatırlayacak ve bu kelimeler ile onların ana dilinizdeki tanımları [...]
Read more
Beşiktaş Fransızca Kursu

Beşiktaş Fransızca Kursu

Fransızca dili dünyada oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Ülkemizde birçok kişi Fransızca öğrenmek için çeşitli Fransızca kurslarına gitmeyi tercih ediyor. Fransızca kurslarında başlangıç, orta ve ileri seviyeler bulunur. Kursa başlayan [...]
Read more
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.