Amerikan Kültür'de Eşsiz Fırsatlar

Ömür boyu öğrenme, Avrupa standartlarında eğitim, ücretsiz materyaller ve %80 indirimli ikinci dil eğitimi gibi fırsatlarla Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nda dil öğreniminizi en üst seviyeye taşıyın.
mortarboard

Avrupa Dil Portfolyosu

Avrupa Konseyi'nin (Council of Europe) desteklediği ve Avrupa Birliği'ndeki tüm ülkelerde yabancı dil eğitimini standartlaştıran Avrupa Dil Portfolyosu'na uygun eğitim programlarımızla, yabancı dil öğreniminde yeni standartlar belirliyoruz.
online school

Ömür Boyu Öğrenme Fırsatı

Her seviyede, her gün, belirlenmiş ders saatlerinde, ücretsiz ve sınırsız olarak yararlanabileceğiniz aktiviteler ve kulüpler sunuyoruz. Ömür boyu öğrenme prensibimizle, öğreniminizin sınırlarını genişletiyoruz.
student

%100 Eğitim Garantimiz

Eğitimin sonunda, kur atlama sınavında düzenli devam etmesine rağmen başarılı olamayan öğrencilerimize aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar sunma garantisi veriyoruz. Öğrenim sürecinizde başarıyı garantiliyoruz.
book

Ücretsiz Materyal Desteği

Tüm eğitim süreciniz boyunca ihtiyacınız olan tüm materyalleri öğrencilerimize ücretsiz olarak sağlıyoruz. Öğreniminizi destekleyecek kaliteli ve etkili materyallerle dil becerilerinizi hızla geliştireceksiniz.
library

Esnek Telafi Hakkı

Grup derslerine katılamadığınız durumlarda, 4 ders saatine kadar öğretmenle birebir özel ders şeklinde ücretsiz telafi hakkınız bulunmaktadır. Öğrenim sürecinizin kesintisiz olmasını sağlıyoruz.
chair

Küçük Sınıflarla Verimli Eğitim

Eğitimlerimiz, öğrenme deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için maksimum 13 kişiyle sınırlıdır. Bu sayede her bir öğrencimize yeterli dikkat ve desteği sağlıyoruz.
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.