Sparkling Solutions

Proficiency Kursu

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu; alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenleri ile öğrencilerinin Proficiency (Hazırlık Sınıfı Muafiyet Sınavı), diğer bir adıyla Hazırlık Atlama Sınavı konusunda ihtiyaç duyduğu doğru rehberliği ve profesyonel eğitimi sağlar. Öncelikle hazırlık atlama sınavı eğitimi almak isteyen öğrenciler için ücretsiz seviye tespit sınavı yapılır.
Sparkling Solutions
Universite Hazırlık Atlama Eğitimi

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu'nda Proficiency Eğitimi


Proficiency (Hazırlık Sınıfı Muafiyet Sınavı), üniversiteyi kazanmış öğrencilerin İngilizce ağırlıklı bölüm seçmeleri hâlinde hazırlık sınıfında okuyup bir sene kaybetmek istemedikleri takdirde girmeleri gereken bir sınavdır. Proficiency sınavı her üniversitenin kendi içinde hazırlayıp öğrencilerine yaptıkları bir sınavdır. Bu sebeple ortak konular ve soru tipleri olsa da her üniversitenin proficiency sınavları farklılık gösterir. Diğer ulusal sınavlar gibi merkezi bir sistemleri bulunmamaktadır.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

Özel Ders Programı İle Proficency'i Sorun Olmaktan Çıkarın

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu; alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenleri ile öğrencilerinin Proficiency (Hazırlık Sınıfı Muafiyet Sınavı), diğer bir adıyla Hazırlık Atlama Sınavı konusunda ihtiyaç duyduğu doğru rehberliği ve profesyonel eğitimi sağlar. Öncelikle hazırlık atlama sınavı eğitimi almak isteyen öğrenciler için ücretsiz seviye tespit sınavı yapılır. Seviye tespit sınavına göre eksikleri belirlenir. Eksikleri belirlenen öğrencinin ihtiyacı doğrultusunda Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu eğitim danışmanları ile birebir eğitim için gerekli olan özel ders saati planlanır. Planlanan ders saati ile birlikte, sınavı yapacak üniversitenin ağırlık verdiği konular üzerinden kişiye özel bir müfredat oluşturulur. Müfredat doğrultusunda öğrenciye uyan gün ve saatlerde birebir eğitim verilir.

Proficiency sınavında kimi üniversiteler yalnızca YDS formatında sorular sorarken, bazı üniversiteler dinleme ve konuşma bölümleri de eklerler. Bu yüzden Taksim Amerikan kültür Yabancı Dil Kursu’nda kişiye özel verilecek eğitimde de farklı tekniklerden yararlanılır. Bir yandan öğrencilerin gramer ve kelime eksikleri giderilirken bir yandan da örnek sorular üzerinde pratik yapılarak sınav hazırlığı gerçekleştirilir.
Proficiency sınav hazırlığı için özel ders alan öğrencilere sınava uygun okuma, yazma, dinleme ve konuşma çalışmaları yaptırılırken Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda haftanın altı günü devam eden aktivite derslerinin tümüne de ücretsiz katılım hakkı tanınır. Böylece öğrenci birebir derslerinin yanında küçük gruplar ile de etkileşime girerek dil yeterliliğini kazanır.

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu olarak, dil öğrenimini sadece ders saatlerine sığdırmıyoruz. Haftanın 6 günü siz değerli öğrencilerimize ömür boyu ücretsiz olarak sunulan aktivite sınıflarıyla, gerçek dünya iletişimini geliştirin.
  • Conversation
  • book_1 Vocabulary
  • fountain pen Writing
  • Grammar
  • Pronunciation
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.