İspanyolca Kursu

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu ile İspanyolca Eğitimi

Dünya’da en çok konuşulan ilk üç dil arasında olan İspanyolca, yirmiden fazla ülkede resmi dil olması ve 500 milyondan fazla insan tarafından konuşulması ile dil öğreniminde en çok tercih edilen dillerin de başında gelmektedir. Avrupa’da da en çok konuşulan ilk beş dil arasında yer alan İspanyolca spor ve sanattaki popülaritesinin yanı sıra tekstil alanındaki üretkenliği ile de Türkiye başta olmak üzere dünyanın farklı ülkeleriyle de ilişki içindedir.

İspanyolca'yı Amerikan Kültür İle Öğrenin

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Türkiye’de gün geçtikçe artan İspanyolca öğrenme isteğinin farkındalığıyla İspanyolca dilinin öğretiminde de alanında uzman eğitmenlerle çalışmakta ve İspanyolca öğrenim talebini en profesyonel şekilde karşılamaktadır.

İspanyolca yazıldığı gibi okunan bir dil olması bakımından da Türklere oldukça hitap eden bir dildir. Gramer bilgisinin yanı sıra okuma, yazma, dinleme ve konuşma anlamında da her bir yetkinliğin öğrenciler tarafından kazanılması sağlanır. Akıcı konuşma eğitimi ve pek çok egzersiz ile öğrenmenin kalıcı hâle gelmesi hedeflenir.

Avrupa Standartlarında İspanyolca Eğitimi

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda İspanyolca eğitimi almak isteyen öğrenciler CEFR sistemine uygun seviyelendirilmiş programlar ile eğitim görürler. Hedefleri doğrultusunda başlangıç seviyesinden orta düzeye ve hatta ana dil seviyesine kadar eğitim alabilirler. Eğitimlerinin sonunda verilen Avrupa Dil Portfolyosu ile aldıkları eğitimin uluslararası alanda belgelendirilmesi sağlanır. Öğrenciler Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda kendileri için uygun olan gün ve saatlerde eğitim alırlar ve eğitim planlamalarının sıklığı öğrencilerin hedeflerine göre belirlenir. İster ana dili İspanyolca olan bir ülkede akademik kariyer planlasınlar isterlerse Türkiye’de ya da yurt dışında profesyonel hayatlarına dair planlama için İspanyolca öğrenmek istesinler en donanımlı şekilde yeterlilik kazanırlar.
Öğrenciler Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda genel İspanyolca eğitimlerini tamamlamalarının ardından dilerlerse İspanyolca sınavları için de sınav eğitimi alabilirler. YDS İspanyolca sınavına girebilecekleri gibi DELE sınavında da başarılı skorlara imza atabilirler.

Özel İspanyolca Kursu

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Genel İngilizce

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda A-1 ve A-2 seviyeleri, 13 kişilik sınıflarda 84 ders saatinde, diğer seviyeler 96 ders saatinde tamamlanır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim seçenekleri bulunan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda pazartesi-çarşamba, salı-perşembe haftada 6 ders saati ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim görebilirler.
IELTS sınav eğitimi almak isteyen öğrencilerin ücretsiz seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra öğrencilerin genel İngilizce seviyeleri belirlenir. Intermediate seviye yetkinliğine sahip olmayan öğrenciler için zaman planlamalarına göre ister özel ders ile isterlerse pre-IELTS sınıfları ile vakit kaybetmeden IELTS sınav hazırlığı için eksiklerini giderebilir.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda TOEFL eğitimi alırken öğrenciler aynı zamanda haftanın altı günü devam eden aktivite sınıflarına da katılabilir ve öğrendiklerini pekiştirirken daha fazla pratik yapma imkânı bulurlar.

YDS hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına ücretsiz seviye tespit sınavının yapılmasının ardından intermediate seviye çıkan öğrencilerle birebir eğitim programlamasına başlanır. Eğitim danışmanlarının rehberliğinde hazırlanacak özel ders programındaki toplam ders saati sayısı öğrencinin bulunduğu seviye ile hedeflediği sınav puanına göre belirlenir.

Online İngilizce Kursu

The Connect English Focus programs use an intensive, multi-skill approach. Lorem ipsum dolor amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore.