Sparkling Solutions

İspanyolca Kursu

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Türkiye’de gün geçtikçe artan İspanyolca öğrenme isteğinin farkındalığıyla İspanyolca dilinin öğretiminde de alanında uzman eğitmenlerle çalışmakta ve İspanyolca öğrenim talebini en profesyonel şekilde karşılamaktadır.
Sparkling Solutions

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu ile İspanyolca Eğitimi

Dünya’da en çok konuşulan ilk üç dil arasında olan İspanyolca, yirmiden fazla ülkede resmi dil olması ve 500 milyondan fazla insan tarafından konuşulması ile dil öğreniminde en çok tercih edilen dillerin de başında gelmektedir. Avrupa’da da en çok konuşulan ilk beş dil arasında yer alan İspanyolca spor ve sanattaki popülaritesinin yanı sıra tekstil alanındaki üretkenliği ile de Türkiye başta olmak üzere dünyanın farklı ülkeleriyle de ilişki içindedir.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

İspanyolca'yı Amerikan Kültür İle Öğrenin

İspanyolca yazıldığı gibi okunan bir dil olması bakımından da Türklere oldukça hitap eden bir dildir. Gramer bilgisinin yanı sıra okuma, yazma, dinleme ve konuşma anlamında da her bir yetkinliğin öğrenciler tarafından kazanılması sağlanır. Akıcı konuşma eğitimi ve pek çok egzersiz ile öğrenmenin kalıcı hâle gelmesi hedeflenir.

Avrupa Standartlarında İspanyolca Eğitimi

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda İspanyolca eğitimi almak isteyen öğrenciler CEFR sistemine uygun seviyelendirilmiş programlar ile eğitim görürler. Hedefleri doğrultusunda başlangıç seviyesinden orta düzeye ve hatta ana dil seviyesine kadar eğitim alabilirler. Eğitimlerinin sonunda verilen Avrupa Dil Portfolyosu ile aldıkları eğitimin uluslararası alanda belgelendirilmesi sağlanır. Öğrenciler Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda kendileri için uygun olan gün ve saatlerde eğitim alırlar ve eğitim planlamalarının sıklığı öğrencilerin hedeflerine göre belirlenir. İster ana dili İspanyolca olan bir ülkede akademik kariyer planlasınlar isterlerse Türkiye’de ya da yurt dışında profesyonel hayatlarına dair planlama için İspanyolca öğrenmek istesinler en donanımlı şekilde yeterlilik kazanırlar.
Öğrenciler Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda genel İspanyolca eğitimlerini tamamlamalarının ardından dilerlerse İspanyolca sınavları için de sınav eğitimi alabilirler. YDS İspanyolca sınavına girebilecekleri gibi DELE sınavında da başarılı skorlara imza atabilirler.

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu olarak, dil öğrenimini sadece ders saatlerine sığdırmıyoruz. Haftanın 6 günü siz değerli öğrencilerimize ömür boyu ücretsiz olarak sunulan aktivite sınıflarıyla, gerçek dünya iletişimini geliştirin.
  • Conversation
  • book_1 Vocabulary
  • fountain pen Writing
  • Grammar
  • Pronunciation
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.