Taksim Amerikan Kültür

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak yabancı dil eğitiminde 100. yılımızı geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Türkiye genelinde 153, yurtdışında 6 temsilciliğimiz, her yıl başarıyla eğitimlerini tamamladığımız 150.000 civarı öğrencimizle, Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil okullarından birisiyiz.

Ödüllerimiz

Kurumlarımız, uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur.

Avrupa Dil Portfolyosu

Eğitim programlarımızda bizleri farklı kılan temel özelliklerimizden biri Avrupa Dil Pasaportu’ na uygun eğitim vermemiz olup, diğeri de pratik ağırlıklı, uygulamalı bir dil okulu olmamızdır. Aldığınız seviyeyi başarıyla tamamladığınızda, bitirdiğiniz seviye, TC kimlik numaranız yada Pasaport numaranız ile internet ortamından online bir sertifika olarak belgelenmektedir. Sahip olacağınız bu sertifika Avrupa Birliği Ülkelerinde geçerli olmakla beraber, birçok iş alanında sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Uzman Kadro

Konularında uzman eğitim kadromuzla öğrencilerimize başlangıç seviyesinden uzmanlık seviyesine kadar her seviyede eğitim vermekteyiz. Ayrıca kurslarımıza katılan öğrencilerimize Sosyal Aktivite olarak haftanın belirli günlerinde Latin dansları, Güzel Konuşma ve Diksiyon gibi özel kursların uzman kişiler tarafından verilmesini sağlıyoruz.

Ömür Boyu Aktivite

Başlangıç seviyesini bitiren her öğrencimiz Konuşma Kulübü (Conversation Club) derslerine de katılma hakkı kazanıyor. Öğrencilerimiz bu saatlerde native speaker eğitmenler eşliğinde çeşitli güncel konularda konuşma olanağı buluyor.

Taksim Amerikan Kültür

Adres

İstiklal Caddesi, Galatasaray Meydanı

Aznavur Pasajı, No:108, Kat:7, 34430 Beyoğlu/İSTANBUL

Telefon

+90 (212) 433 03 03
MAIL

info@amerikankulturtaksim.org

WhatsApp Hattı
X