Taksim Amerikan Kültür

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu öğretmen kadrosu ana dili İngilizce olan; CELTA, DELTA, TESOL sertifikalı yabancı eğitmenler ve yine alanında uzman, filoloji mezunu Türk eğitmenler barındırır.

25 Yıllık Dil Eğitimi Tecrübesiyle

Taksim Amerikan Kültür 25 yıllık tecrübesiyle dil öğreniminde kendini ispat etmiş, öncü kuruluşlardandır. Bir asırdan fazladır var olan Amerikan Kültür markasının İstanbul’da bulunan en önemli temsilcilerinden olan Taksim Amerikan Kültür, yıl içinde binlerce öğrencinin dil öğrenimine rehberlik ederken ulusal ve uluslararası sınavlarda uzman kadrosuyla öğrenci memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.
Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu öğretmen kadrosu ana dili İngilizce olan; CELTA, DELTA, TESOL sertifikalı yabancı eğitmenler ve yine alanında uzman, filoloji mezunu Türk eğitmenler barındırır. Dünyaca geçerli İngilizce öğretmenliği TESOL eğitimini ve sertifikasını resmi olarak veren Türkiye’deki tek kuruluştur. Öğretmen kalitesini, öğretmen yetiştiren kurum olarak kanıtlayan Taksim Amerikan Kültür; öğrencilerinin eğitimlerinin sonunda Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen, dünyada geçerli Avrupa Dil Portfolyosu’nun Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisidir. Avrupa Dil Portfolyosu ile öğrencilerini uluslararası arenada akademik kariyer ve profesyonel hayat için hazır hâle getirir.
mortarboard

Avrupa Dil Portfolyosu

Avrupa Konseyi'nin (Council of Europe) desteklediği ve Avrupa Birliği'ndeki tüm ülkelerde yabancı dil eğitimini standartlaştıran Avrupa Dil Portfolyosu'na uygun eğitim programlarımızla, yabancı dil öğreniminde yeni standartlar belirliyoruz.
online school

Ömür Boyu Öğrenme Fırsatı

Her seviyede, her gün, belirlenmiş ders saatlerinde, ücretsiz ve sınırsız olarak yararlanabileceğiniz aktiviteler ve kulüpler sunuyoruz. Ömür boyu öğrenme prensibimizle, öğreniminizin sınırlarını genişletiyoruz.
student

%100 Eğitim Garantimiz

Eğitimin sonunda, kur atlama sınavında düzenli devam etmesine rağmen başarılı olamayan öğrencilerimize aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar sunma garantisi veriyoruz. Öğrenim sürecinizde başarıyı garantiliyoruz.
book

Ücretsiz Materyal Desteği

Tüm eğitim süreciniz boyunca ihtiyacınız olan tüm materyalleri öğrencilerimize ücretsiz olarak sağlıyoruz. Öğreniminizi destekleyecek kaliteli ve etkili materyallerle dil becerilerinizi hızla geliştireceksiniz.
library

Esnek Telafi Hakkı

Grup derslerine katılamadığınız durumlarda, 4 ders saatine kadar öğretmenle birebir özel ders şeklinde ücretsiz telafi hakkınız bulunmaktadır. Öğrenim sürecinizin kesintisiz olmasını sağlıyoruz.
chair

Küçük Sınıflarla Verimli Eğitim

Eğitimlerimiz, öğrenme deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için maksimum 13 kişiyle sınırlıdır. Bu sayede her bir öğrencimize yeterli dikkat ve desteği sağlıyoruz.

Alanında Uzman Kadro Ve Sınırsız Eğitim

Sahip olduğu yüksek standartları ile öğrenci memnuniyetinin en üst düzeyde olduğu Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur. 2015 yılında ise dünyadaki en iyi eğitim kurumu ödülü olan 2015 World Quality Award ödülünü almıştır.

Avrupa Dil Portfolyosu

Tüm dünyada geçerli kişiye özel “Avrupa Dil Portfolysu”

Sahip olduğu yüksek standartları ile öğrenci memnuniyetinin en üst düzeyde olduğu Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur. 2015 yılında ise dünyadaki en iyi eğitim kurumu ödülü olan 2015 World Quality Award ödülünü almıştır.

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu öğrencilerine ücretsiz olarak sunduğu yüksek kalitedeki ders kitapları ve ders dokümanları ile onların öğrenimine sürekli katkı sağlar.

Haftalık kur derslerinin yanı sıra, eğitim aldıkları seviyedeki aktivite derslerine katılarak konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirebilir ve dil öğreniminde yetkinlik sağlayabilirler. %100 öğrenme garantisi sunan Taksim Amerikan Kültür, kur eğitiminde %10 devamsızlık barajını aşmamış ve eğitimi boyunca ödevlerini tamamladığı hâlde geçer not alarak bir üst kura devam edemeyen öğrencilerine kur tekrarını da hiçbir bedel talep etmeden vermektedir.

Uluslararası standartlardaki eğitimini, dijital platformlarla da destekler. Kurumdaki dersleri dışında öğrenciler, beş yıl boyunca ücretsiz olarak online platform üzerinden de eğitim desteği alırlar. Öğrenmelerini pekiştirebilir ya da eğitimleri tamamlandıktan sonra dil seviyelerini koruyabilirler. İnternet ortamında kelime bilgilerini mykelime.com sitesine ücretsiz üye olarak gerçekleştirebilen öğrenciler, bir yıl boyunca kur bitimlerinde geçerli olmak kaydıyla eğitim dondurma hakkına sahiptirler.
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.