Taksim amerikan Kültür

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu öğretmen kadrosu ana dili İngilizce olan; CELTA, DELTA, TESOL sertifikalı yabancı eğitmenler ve yine alanında uzman, filoloji mezunu Türk eğitmenler barındırır.

25 Yıllık Dil Eğitimi Tecrübesiyle

Taksim Amerikan Kültür 25 yıllık tecrübesiyle dil öğreniminde kendini ispat etmiş, öncü kuruluşlardandır. Bir asırdan fazladır var olan Amerikan Kültür markasının İstanbul’da bulunan en önemli temsilcilerinden olan Taksim Amerikan Kültür, yıl içinde binlerce öğrencinin dil öğrenimine rehberlik ederken ulusal ve uluslararası sınavlarda uzman kadrosuyla öğrenci memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır
Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu öğretmen kadrosu ana dili İngilizce olan; CELTA, DELTA, TESOL sertifikalı yabancı eğitmenler ve yine alanında uzman, filoloji mezunu Türk eğitmenler barındırır. Dünyaca geçerli İngilizce öğretmenliği TESOL eğitimini ve sertifikasını resmi olarak veren Türkiye’deki tek kuruluştur. Öğretmen kalitesini, öğretmen yetiştiren kurum olarak kanıtlayan Taksim Amerikan Kültür; öğrencilerinin eğitimlerinin sonunda Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen, dünyada geçerli Avrupa Dil Portfolyosu’nun Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisidir. Avrupa Dil Portfolyosu ile öğrencilerini uluslararası arenada akademik kariyer ve profesyonel hayat için hazır hâle getirir.
Neden Amerikan Kültür
redline.jpg

Alanında Uzman Kadro Ve Sınırsız Eğitim

Sahip olduğu yüksek standartları ile öğrenci memnuniyetinin en üst düzeyde olduğu Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur. 2015 yılında ise dünyadaki en iyi eğitim kurumu ödülü olan 2015 World Quality Award ödülünü almıştır.
CALCULATOR.png
Uygun Fiyat
Dönemlik kampanyalar ile dil eğitiminde uygun fiyat garantisi veren tek kurum.
CLOCK.png
Performansa Dayalı Eğitim

Ücretsiz seviye tekrarı ile performansa dayalı dil eğitimi

FAX.png
Sınırsız Dil Öğrenmi

Ömür boyu yararlanabileceğiniz aktivite sınıfları ile güncel kalma imkanı

blocknote.png
Avrupa Dil Portfolyosu

Tüm dünyada geçerli kişiye özel “Avrupa Dil Portfolysu”

Sahip olduğu yüksek standartları ile öğrenci memnuniyetinin en üst düzeyde olduğu Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur. 2015 yılında ise dünyadaki en iyi eğitim kurumu ödülü olan 2015 World Quality Award ödülünü almıştır.

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu öğrencilerine ücretsiz olarak sunduğu yüksek kalitedeki ders kitapları ve ders dokümanları ile onların öğrenimine sürekli katkı sağlar.

 Haftalık kur derslerinin yanı sıra, eğitim aldıkları seviyedeki aktivite derslerine katılarak konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirebilir ve dil öğreniminde yetkinlik sağlayabilirler. %100 öğrenme garantisi sunan Taksim Amerikan Kültür, kur eğitiminde %10 devamsızlık barajını aşmamış ve eğitimi boyunca ödevlerini tamamladığı hâlde geçer not alarak bir üst kura devam edemeyen öğrencilerine kur tekrarını da hiçbir bedel talep etmeden vermektedir.

Uluslararası standartlardaki eğitimini, dijital platformlarla da destekler. Kurumdaki dersleri dışında öğrenciler, beş yıl boyunca ücretsiz olarak online platform üzerinden de eğitim desteği alırlar. Öğrenmelerini pekiştirebilir ya da eğitimleri tamamlandıktan sonra dil seviyelerini koruyabilirler. İnternet ortamında kelime bilgilerini mykelime.com sitesine ücretsiz üye olarak gerçekleştirebilen öğrenciler, bir yıl boyunca kur bitimlerinde geçerli olmak kaydıyla eğitim dondurma hakkına sahiptirler.

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan