Sparkling Solutions

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Dil öğrenimi ne kadar genç yaşta başlarsa o kadar hızlı şekilde başarı elde edilmektedir. Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu bunun bilinciyle hareket eder ve çocuklar için özel oluşturduğu eğitim müfredatıyla küçük yaşta İngilizce öğreniminin kapılarını açar.
Sparkling Solutions
Junior İngilizce Kurslarının Faydaları

Çocuklar için Özel Junior İngilizce Eğitimi

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda küçük yaş gruplarına İngilizce öğretiminde deneyime sahip eğitmenler eşliğinde öğrencilerin yaş gruplarına göre kendi içinde de değişkenlik gösteren eğitim müfredatları oluşturularak oyun ve aktivite ağırlıklı bireyselleştirilmiş dersler verilir. Çocuklar için İngilizce öğretiminde küçük yaşlarda dikkati bir konuda yoğunlaştırmanın zor olduğunun bilinciyle görsel, işitsel, dokunsal ögeler çok iyi şekilde tasarlanmıştır. Küçük yaştaki öğrencilerin eğlenirken öğrenebilecekleri, çokça tekrarlı bir sistem ile ilerleme hedeflenir.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

Kolej Seviyesinde Çocuklar İçin İngilizce Eğitimi

Birebir eğitim ile en temelden başlayarak verilen eğitimlerde interaktif çalışmalar ön plana alınarak küçük yaştaki öğrencilerin de derse katılması sağlanır. İnsan beyninin çocuk yaşlarda öğrendiği her dili ana dil gibi algılamasından faydalanılır ve öğretici egzersizler, videolar, role play ( dramatizasyon) gibi çalışmalarla öğrenilenlerin kalıcı hâle getirilmesi hedeflenir.

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda çocuklar için İngilizce programı uluslararası standartlara göre belirlenir. Eğitime başlanıldıktan bir süre sonra öğrenciler, devlet okullarındaki müfredatın ilerisine geçmeye başlarlar ve gramer ağırlıklı eğitim yerine dört temel dil becerisini de kazanmaya yönelik bir eğitim müfredatı ile ezberden uzak şekilde İngilizce öğrenirler.

Çocuklar için İngilizce programında Cambridge sisteminde belirtilen, dünyaca kabul görmüş eğitim standartları kullanılır. Starter, Mover, Flyer sisteminde ilerlenilen eğitimin hızı, öğrencinin ilerlemesine bağlıdır. Birebir eğitim paketleriyle ilerletilen öğretim sürecinde, öğrencinin ihtiyacına göre yeni dersler eklenebilir, derslerin işleneceği gün ve saatler küçük yaştaki öğrencilerin günlük rutinlerini bozmayacak şekilde ve yoğunlukta ayarlanır.

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Haftanın 6 Günü Yapılan Eğitim Aktivitelerimiz

  • Conversation
  • book_1 Vocabulary
  • fountain pen Writing
  • Grammar
  • Pronunciation
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.