0212 433 03 03 - 0541 432 03 03 [email protected]

İlköğretim Öğrencilerine İngilizce Kursu

İngilizceyi doğal bir şekilde, oyunlar oynayarak ve eğlenerek öğrenmenin daha kalıcı olduğuna İnanıyoruz.Bu yüzdendir ki müfredatımızı zengin materyallerler ile genişletip, öğrencilerimizi sıkmadan ve yormadan İngilizce öğrenmelerini hedefliyoruz.

Yaz dönemi boyunca, Şarkılar ve piyesler eşliğinde İngilizce öğrenimini hedefliyor ve okul müfredatına paralel konular işleyerek İngilizce eğitimi yaşantısına kolay devam etmesini sağlıyoruz.Kendini tanıtma, durumları anlatma, çevre tasviri gibi konuları ele alarak İngilizce düşünme yetisi kazandırmaya çalışıyoruz.

İlköğretim İngilizcesi programı sayesinde, tüm yaşantısında yanında olacak İngilizce Dil Bilgisi ve kelime bilgisinin yanısıra , telaffuz dersleriyle de kısa sürede ingilizceyi daha iyi öğrenmesini ve sevmesini amaçlıyoruz.

Lisede veya Üniversitede, çocuğunuz için amaçladığınız eğitime yönlendirmek için İngilizce öğrenimin çok önemli bir yeri olduğunu biliyor ve buna göre temelleri sağlam atmasını sağlıyoruz.

Yaz dönemi Çocuklar için İngilizce eğitimi süresince, Tüm eğitim materyalleri, CD, Kitap, Çalışma kitabı vs. Taksim Amerikan Kültür tarafından ücretsiz bir şekilde karşılanmaktadır.

Maksimum 13 kişilik sınıflarda ders alacak olan öğrenciler, Haftasonu zamanını İngilizce öğrenerek geçirebilecekleri güvenli bir ortam sunuyoruz.

Daha detaylı bilgiler için lütfen eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Hızlı Bilgi Formu

Eğitimlerimiz ile ilgili bilgiyi sizlerle hemen paylaşalım.

WhatsApp Hattı
X