Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuklar için Özel Junior İngilizce Eğitimi

Dil öğrenimi ne kadar genç yaşta başlarsa o kadar hızlı şekilde başarı elde edilmektedir. Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu bunun bilinciyle hareket eder ve çocuklar için özel oluşturduğu eğitim müfredatıyla küçük yaşta İngilizce öğreniminin kapılarını açar.
Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda küçük yaş gruplarına İngilizce öğretiminde deneyime sahip eğitmenler eşliğinde öğrencilerin yaş gruplarına göre kendi içinde de değişkenlik gösteren eğitim müfredatları oluşturularak oyun ve aktivite ağırlıklı bireyselleştirilmiş dersler verilir. Çocuklar için İngilizce öğretiminde küçük yaşlarda dikkati bir konuda yoğunlaştırmanın zor olduğunun bilinciyle görsel, işitsel, dokunsal ögeler çok iyi şekilde tasarlanmıştır. Küçük yaştaki öğrencilerin eğlenirken öğrenebilecekleri, çokça tekrarlı bir sistem ile ilerleme hedeflenir.

Kolej Seviyesinde Çocuklar İçin İngilizce Eğitimi

Birebir eğitim ile en temelden başlayarak verilen eğitimlerde interaktif çalışmalar ön plana alınarak küçük yaştaki öğrencilerin de derse katılması sağlanır. İnsan beyninin çocuk yaşlarda öğrendiği her dili ana dil gibi algılamasından faydalanılır ve öğretici egzersizler, videolar, role play ( dramatizasyon) gibi çalışmalarla öğrenilenlerin kalıcı hâle getirilmesi hedeflenir.


Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda çocuklar için İngilizce programı uluslararası standartlara göre belirlenir. Eğitime başlanıldıktan bir süre sonra öğrenciler, devlet okullarındaki müfredatın ilerisine geçmeye başlarlar ve gramer ağırlıklı eğitim yerine dört temel dil becerisini de kazanmaya yönelik bir eğitim müfredatı ile ezberden uzak şekilde İngilizce öğrenirler.


Çocuklar için İngilizce programında Cambridge sisteminde belirtilen, dünyaca kabul görmüş eğitim standartları kullanılır. Starter, Mover, Flyer sisteminde ilerlenilen eğitimin hızı, öğrencinin ilerlemesine bağlıdır. Birebir eğitim paketleriyle ilerletilen öğretim sürecinde, öğrencinin ihtiyacına göre yeni dersler eklenebilir, derslerin işleneceği gün ve saatler küçük yaştaki öğrencilerin günlük rutinlerini bozmayacak şekilde ve yoğunlukta ayarlanır.

Seviye Tespit Sınavı

Junior İngilizce Eğitimi

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Genel İngilizce

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda A-1 ve A-2 seviyeleri, 13 kişilik sınıflarda 84 ders saatinde, diğer seviyeler 96 ders saatinde tamamlanır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim seçenekleri bulunan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda pazartesi-çarşamba, salı-perşembe haftada 6 ders saati ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim görebilirler.
IELTS sınav eğitimi almak isteyen öğrencilerin ücretsiz seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra öğrencilerin genel İngilizce seviyeleri belirlenir. Intermediate seviye yetkinliğine sahip olmayan öğrenciler için zaman planlamalarına göre ister özel ders ile isterlerse pre-IELTS sınıfları ile vakit kaybetmeden IELTS sınav hazırlığı için eksiklerini giderebilir.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda TOEFL eğitimi alırken öğrenciler aynı zamanda haftanın altı günü devam eden aktivite sınıflarına da katılabilir ve öğrendiklerini pekiştirirken daha fazla pratik yapma imkânı bulurlar.

YDS hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına ücretsiz seviye tespit sınavının yapılmasının ardından intermediate seviye çıkan öğrencilerle birebir eğitim programlamasına başlanır. Eğitim danışmanlarının rehberliğinde hazırlanacak özel ders programındaki toplam ders saati sayısı öğrencinin bulunduğu seviye ile hedeflediği sınav puanına göre belirlenir.

Online İngilizce Kursu

The Connect English Focus programs use an intensive, multi-skill approach. Lorem ipsum dolor amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore.