Fransızca Kursu

Özel Fransızca Kursu İle Hedeflediğiniz Seviyeye Ulaşın

Birleşmiş Milletler’in resmi dilleri arasında olan Fransızca aynı zamanda Birleşmiş Milletlerin çalışma dilllerinden olması dolayısıyla büyük öneme sahiptir. Dünya’da yaklaşık 120 milyon insan tarafından konuşulan Fransızca, en çok konuşulan on ikinci dil olarak da göze çarpmaktadır. Dünyanın en zor dillerinden biri olarak kabul edilen Fransızca doğru bir öğretim tekniğiyle sanıldığından çok daha kolaylıkla öğrenilebilir.

Özel Ders Programı Kişiye Özel Fransızca Eğitimi

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu; öğrencilerinin gramer, okuma, yazma, konuşma ve dinleme bölümlerinde yeterlilik göstermesini sağlarken CEFR sistemine göre seviyelendirilmiş eğitim programları sunmaktadır. Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, diğer dillerde olduğu gibi Fransızca eğitiminde de deneyimini ortaya koymakta ve uzman eğitmen kadrosu ile hem genel Fransızca hem de sınav eğitimlerinde başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. Birebir eğitim ile Fransızca eğitimi almak isteyen öğrencilerin kendilerine uygun olan gün ve saatlerde eğitim almaları sağlanır. Eğitim planlaması sırasında öğrencilere rehberlik eden Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu eğitim danışmanları, eğitimin haftalık ders saati planlamasını öğrencinin hedefine ve zaman sınırına göre belirler. Eğitim materyallerinin ücretsiz olarak sunulduğu diğer eğitimler gibi Fransızca eğitiminin sonunda da Avrupa Dil Portfolyosu verilir.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda Fransızca eğitim almak isteyen adaylara hem sosyal hayatta hem de akademik anlamda faydalanabilecekleri dil yetkinliği kazandırılır. Tekrarlar, pratikler ve akıcı konuşma için hazırlanan eğitim müfredatı ile ana dili Fransızca olan ülkelerde yaşamlarını sürdürebilecek ve akademik ya da profesyonel hayatlarını Fransa, Kanada, Belçika, İsviçre gibi ülkelerde yaşayacaklar için de büyük önem taşımaktadır. Ekonomik gücü yüksek ülkelerin ana dillerinin Fransızca olması ve Avrupa ülkelerindeki yaş ortalamasının oldukça yüksek olması sebebiyle gençler tarafından da Fransızca öğrenimi cazip bir seçenek hâline gelmektedir.

Seviye Tespit Sınavı

Fransızca Kursu

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Genel İngilizce

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda A-1 ve A-2 seviyeleri, 13 kişilik sınıflarda 84 ders saatinde, diğer seviyeler 96 ders saatinde tamamlanır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim seçenekleri bulunan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda pazartesi-çarşamba, salı-perşembe haftada 6 ders saati ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim görebilirler.
IELTS sınav eğitimi almak isteyen öğrencilerin ücretsiz seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra öğrencilerin genel İngilizce seviyeleri belirlenir. Intermediate seviye yetkinliğine sahip olmayan öğrenciler için zaman planlamalarına göre ister özel ders ile isterlerse pre-IELTS sınıfları ile vakit kaybetmeden IELTS sınav hazırlığı için eksiklerini giderebilir.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda TOEFL eğitimi alırken öğrenciler aynı zamanda haftanın altı günü devam eden aktivite sınıflarına da katılabilir ve öğrendiklerini pekiştirirken daha fazla pratik yapma imkânı bulurlar.

YDS hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına ücretsiz seviye tespit sınavının yapılmasının ardından intermediate seviye çıkan öğrencilerle birebir eğitim programlamasına başlanır. Eğitim danışmanlarının rehberliğinde hazırlanacak özel ders programındaki toplam ders saati sayısı öğrencinin bulunduğu seviye ile hedeflediği sınav puanına göre belirlenir.

Online İngilizce Kursu

The Connect English Focus programs use an intensive, multi-skill approach. Lorem ipsum dolor amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore.