Sparkling Solutions

Fransızca Kursu

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu; öğrencilerinin gramer, okuma, yazma, konuşma ve dinleme bölümlerinde yeterlilik göstermesini sağlarken CEFR sistemine göre seviyelendirilmiş eğitim programları sunmaktadır.
Sparkling Solutions
Fransızca Kursu

Özel Fransızca Kursu İle Hedeflediğiniz Seviyeye Ulaşın

Birleşmiş Milletler’in resmi dilleri arasında olan Fransızca aynı zamanda Birleşmiş Milletlerin çalışma dilllerinden olması dolayısıyla büyük öneme sahiptir. Dünya’da yaklaşık 120 milyon insan tarafından konuşulan Fransızca, en çok konuşulan on ikinci dil olarak da göze çarpmaktadır. Dünyanın en zor dillerinden biri olarak kabul edilen Fransızca doğru bir öğretim tekniğiyle sanıldığından çok daha kolaylıkla öğrenilebilir.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

Özel Ders Programı Kişiye Özel Fransızca Eğitimi

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, diğer dillerde olduğu gibi Fransızca eğitiminde de deneyimini ortaya koymakta ve uzman eğitmen kadrosu ile hem genel Fransızca hem de sınav eğitimlerinde başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. Birebir eğitim ile Fransızca eğitimi almak isteyen öğrencilerin kendilerine uygun olan gün ve saatlerde eğitim almaları sağlanır. Eğitim planlaması sırasında öğrencilere rehberlik eden Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu eğitim danışmanları, eğitimin haftalık ders saati planlamasını öğrencinin hedefine ve zaman sınırına göre belirler. Eğitim materyallerinin ücretsiz olarak sunulduğu diğer eğitimler gibi Fransızca eğitiminin sonunda da Avrupa Dil Portfolyosu verilir.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda Fransızca eğitim almak isteyen adaylara hem sosyal hayatta hem de akademik anlamda faydalanabilecekleri dil yetkinliği kazandırılır. Tekrarlar, pratikler ve akıcı konuşma için hazırlanan eğitim müfredatı ile ana dili Fransızca olan ülkelerde yaşamlarını sürdürebilecek ve akademik ya da profesyonel hayatlarını Fransa, Kanada, Belçika, İsviçre gibi ülkelerde yaşayacaklar için de büyük önem taşımaktadır. Ekonomik gücü yüksek ülkelerin ana dillerinin Fransızca olması ve Avrupa ülkelerindeki yaş ortalamasının oldukça yüksek olması sebebiyle gençler tarafından da Fransızca öğrenimi cazip bir seçenek hâline gelmektedir.

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu olarak, dil öğrenimini sadece ders saatlerine sığdırmıyoruz. Haftanın 6 günü siz değerli öğrencilerimize ömür boyu ücretsiz olarak sunulan aktivite sınıflarıyla, gerçek dünya iletişimini geliştirin.
  • Conversation
  • book_1 Vocabulary
  • fountain pen Writing
  • Grammar
  • Pronunciation
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.