Genel İngilizce Kursu

Her seviyeye uygun sınıflarlar ile geleceğini Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’yla planla

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, CEFR sistemine birebir uyumlu eğitim müfredatı ve Avrupa Dil Portfolyosu’nun Türkiye’deki tek resmi partneri olması ve Genel İngilizce eğitimindeki kalitesiyle %100 öğrenci memnuniyeti sağlamaktadır. Alanında uzman eğitmenleri ve öğrencilerine ücretsiz olarak sunduğu eğitim materyallerine ek olarak dört temel dil yetkinliğinde (okuma, yazma, dinleme, konuşma) açtığı aktivite sınıflarıyla dil öğrenimini kalıcı hâle getirir.

Videoyu oynat

CEFR Standartlarında Dil Düzeyi Göstergeleri

En iyi İngilizce öğrenme metodlarından biri olan Avrupa Dil Portfolyosuna göre 6 adet seviye bulunmaktadır.

A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklinde toplam 6 seviyeyi ifade eder.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu dünyada geçerli CEFR sistemini takip eder. Öğrencilerinin İngilizce eğitimini altı seviyede tamamlamalarını ve ana dil seviyesine ulaşmalarını sağlar. Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda A-1 ve A-2 seviyeleri, 13 kişilik sınıflarda 84 ders saatinde, diğer seviyeler 96 ders saatinde tamamlanır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim seçenekleri bulunan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda pazartesi-çarşamba, salı-perşembe haftada 6 ders saati ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim görebilirler. Bunun yanında hafta içi dört günden oluşan sınıflarda, çok daha yoğun şekilde dile maruz kalarak İngilizce öğreniminlerini hızlandırılmış eğitimlerle gerçekleştirebilirler.

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda eğitim görmenin farkını yaşayan öğrenciler dil öğrenimlerinin sonunda aldıkları Avrupa Dil Pasaportu ile uluslararası alanda dil yetkinliklerini kanıtlayabilirler. Beş yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekleri online eğitim, dokuz ay süreli kullanabilecekleri mykelime.com ve ömür boyu katılabilecekleri aktivite sınıfları ile öğrendiklerini kalıcı hâle getirirler.

Hemen Seviyeni Belirle

CEFR Standartlarında İngilizce Seviye Belirleme Sınavı

Hafta içi Eğitim Programı ve Saatleri

Pazartesi - Çarşamba

16:45 - 18:55 / 6 Ders

Pazartesi - Çarşamba
19:00- 22:00 / 8 Ders
Salı - Perşembe

16:45 - 18:55 / 6 Ders

Salı - Perşembe
19:00- 22:00 / 8 Ders

*Hızlandırılmış Yaz Kursu – Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe / 20 Ders

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Haftanın 6 Günü Yapılan Eğitim Aktivitelerimiz

Hafta Sonu Eğitim Programı ve Saatleri

Cumartesi - Pazar

10:00 - 13:00 / 8 Ders

Cumartesi Pazar
13:30 - 16:20 / 8 Ders
Cumartesi Pazar
17:00 - 20:00 / 8 Ders

Seviyenize Uygun Dil Öğrenimi

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu, dil öğrenimindeki temel taşların başında devamlılık olduğunun farkındalığıyla öğrencilerinden minimum %90 devamlılık bekler. Bu devamlılığı sağladıkları takdirde öğrencilerinin başarılı olacağını bilir. Ne var ki verilen tüm ödevlerini yapıp %90 devamlılık göstermelerine rağmen kur ortası ve sonunda yapılan sınavlardan geçer not alamayan öğrencilerine bir defaya mahsus seviye tekrarını ücretsiz olarak sunar. Bu seçenek, %100 öğrenci memnuniyeti ve %100 öğrenme garantisinin de kanıtıdır. Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu öğrencilerinin verim alarak eğitim görmesine çok büyük önem verir. Bu sebeple öğrencilerine, seviye bitimlerinde olmak şartıyla bir yıla kadar eğitim dondurma hakkı verir. Genel İngilizce eğitiminde her seviyede dört ders telafi hakkı olan öğrenciler, doğru seviyelendirme ile eğitimlerine başlamak için ücretsiz seviye tespit sınavına girerek eğitim danışmanlarının da desteğiyle, kendi seviyelerinin en doğru şekilde belirlenmesini sağlarlar.

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Genel İngilizce

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda A-1 ve A-2 seviyeleri, 13 kişilik sınıflarda 84 ders saatinde, diğer seviyeler 96 ders saatinde tamamlanır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim seçenekleri bulunan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda pazartesi-çarşamba, salı-perşembe haftada 6 ders saati ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim görebilirler.
IELTS sınav eğitimi almak isteyen öğrencilerin ücretsiz seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra öğrencilerin genel İngilizce seviyeleri belirlenir. Intermediate seviye yetkinliğine sahip olmayan öğrenciler için zaman planlamalarına göre ister özel ders ile isterlerse pre-IELTS sınıfları ile vakit kaybetmeden IELTS sınav hazırlığı için eksiklerini giderebilir.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda TOEFL eğitimi alırken öğrenciler aynı zamanda haftanın altı günü devam eden aktivite sınıflarına da katılabilir ve öğrendiklerini pekiştirirken daha fazla pratik yapma imkânı bulurlar.

YDS hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına ücretsiz seviye tespit sınavının yapılmasının ardından intermediate seviye çıkan öğrencilerle birebir eğitim programlamasına başlanır. Eğitim danışmanlarının rehberliğinde hazırlanacak özel ders programındaki toplam ders saati sayısı öğrencinin bulunduğu seviye ile hedeflediği sınav puanına göre belirlenir.

Online İngilizce Kursu

The Connect English Focus programs use an intensive, multi-skill approach. Lorem ipsum dolor amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore.

Proficiency Sınav Eğitimi

The Connect English Focus programs use an intensive, multi-skill approach. Lorem ipsum dolor amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore.