Sparkling Solutions

İngilizce Kursu

Kaliteli İngilizce eğitiminin kapılarını aralayın! Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu, sizlere özel indirimler ve öğrenci dostu ödeme seçenekleriyle İngilizce öğreniminizi kolaylaştırıyor. Şimdi kayıt olun, eşsiz fırsatlardan yararlanın
Sparkling Solutions
Hafta içi Eğitim Programı ve Saatleri
Pazartesi - Çarşamba
16:45 - 18:55 / 6 Ders
Pazartesi - Çarşamba
19:00- 22:00 / 8 Ders
Salı - Perşembe
16:45 - 18:55 / 6 Ders
Salı - Perşembe
19:00- 22:00 / 8 Ders
Hafta Sonu Eğitim Programı ve Saatleri
Cumartesi - Pazar
10:00 - 13:00 / 8 Ders
Cumartesi Pazar
13:30 - 16:20 / 8 Ders
Cumartesi Pazar
17:00 - 20:00 / 8 Ders

Her seviyeye uygun sınıflarlar ile geleceğini Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’yla planla

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, CEFR sistemine birebir uyumlu eğitim müfredatı ve Avrupa Dil Portfolyosu’nun Türkiye’deki tek resmi partneri olması ve Genel İngilizce eğitimindeki kalitesiyle %100 öğrenci memnuniyeti sağlamaktadır. Alanında uzman eğitmenleri ve öğrencilerine ücretsiz olarak sunduğu eğitim materyallerine ek olarak dört temel dil yetkinliğinde (okuma, yazma, dinleme, konuşma) açtığı aktivite sınıflarıyla dil öğrenimini kalıcı hâle getirir.

 • Avrupa Dil Pasaportu
 • Ücretsiz 5 Yıl Online İngilizce
 • Ücretsiz MyKelime Üyeliği
 • Ücretsiz Kur Tekrarı
 • Ücretsiz Eğitim Materyalleri
 • 2. Yabancı Dilde %80 İndirim
 • İlk 16 Derste Kayıt İptal Hakkı
 • Ücretsiz Telafi Dersleri
 • 1 Yıla Kadar Eğitim Dondurma Hakkı
 • Yurtdışında Eğitim Hakkı

Ferah Sınıflarda İngilizce Eğitimi

Merkezi Taksim lokasyonumuzda, geniş, ferah sınıflarımızla Amerikan Kültür, İngilizce öğrenme deneyiminizi unutulmaz kılarak, sizleri sadece bir dil kursuna değil, aynı zamanda estetik ve konforlu bir öğrenme ortamına davet ediyor.

Ferah Sınıflarda İngilizce Eğitimi

Merkezi Taksim lokasyonumuzda, geniş, ferah sınıflarımızla Amerikan Kültür, İngilizce öğrenme deneyiminizi unutulmaz kılarak, sizleri sadece bir dil kursuna değil, aynı zamanda estetik ve konforlu bir öğrenme ortamına davet ediyor.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu dünyada geçerli CEFR sistemini takip eder. Öğrencilerinin İngilizce eğitimini altı seviyede tamamlamalarını ve ana dil seviyesine ulaşmalarını sağlar. Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda A-1 ve A-2 seviyeleri, 13 kişilik sınıflarda 84 ders saatinde, diğer seviyeler 96 ders saatinde tamamlanır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim seçenekleri bulunan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda pazartesi-çarşamba, salı-perşembe haftada 6 ders saati ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim görebilirler. Bunun yanında hafta içi dört günden oluşan sınıflarda, çok daha yoğun şekilde dile maruz kalarak İngilizce öğreniminlerini hızlandırılmış eğitimlerle gerçekleştirebilirler.

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda eğitim görmenin farkını yaşayan öğrenciler dil öğrenimlerinin sonunda aldıkları Avrupa Dil Pasaportu ile uluslararası alanda dil yetkinliklerini kanıtlayabilirler. Beş yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekleri online eğitim, dokuz ay süreli kullanabilecekleri mykelime.com ve ömür boyu katılabilecekleri aktivite sınıfları ile öğrendiklerini kalıcı hâle getirirler.

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Haftanın 6 Günü Yapılan Eğitim Aktivitelerimiz

 • Conversation
 • book_1 Vocabulary
 • fountain pen Writing
 • Grammar
 • Pronunciation

Seviyenize Uygun Dil Öğrenimi

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu, dil öğrenimindeki temel taşların başında devamlılık olduğunun farkındalığıyla öğrencilerinden minimum %90 devamlılık bekler. Bu devamlılığı sağladıkları takdirde öğrencilerinin başarılı olacağını bilir. Ne var ki verilen tüm ödevlerini yapıp %90 devamlılık göstermelerine rağmen kur ortası ve sonunda yapılan sınavlardan geçer not alamayan öğrencilerine bir defaya mahsus seviye tekrarını ücretsiz olarak sunar.
Bu seçenek, %100 öğrenci memnuniyeti ve %100 öğrenme garantisinin de kanıtıdır. Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu öğrencilerinin verim alarak eğitim görmesine çok büyük önem verir. Bu sebeple öğrencilerine, seviye bitimlerinde olmak şartıyla bir yıla kadar eğitim dondurma hakkı verir. Genel İngilizce eğitiminde her seviyede dört ders telafi hakkı olan öğrenciler, doğru seviyelendirme ile eğitimlerine başlamak için ücretsiz seviye tespit sınavına girerek eğitim danışmanlarının da desteğiyle, kendi seviyelerinin en doğru şekilde belirlenmesini sağlarlar.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

Öğrencilerimizden Yorumlar

Taksim Amerikan Kültürdeki eğitimimi 1 hafta önce tamamladım. İngilizcemi çok ileri bir seviye getirmemi sağladılar. Hoca gerçekten kaliteliydi. Özellikle Tahsin Bey çok ilgiliydi. Her konuda yardımcı oldular. Burada eğitim almanızı öneririm.
Dilara A.
Amerikan Kültür taksim subesinde ceren hanım kayit esnasında bana çok yardımcı oldu,dersler ilgi alaka hersey disiplinli ve düzenli ve Hüseyin hocam dan gerçekten memnunum kısa sürede bukadar öğreneceğimiz bir dil olmadığını sanıyordum fakat Hüseyin hocam sayesinde gerçekten iyi ilerledik ve kendisine çok teşekkür ediyorum🙏🙏🙏
Savaş A.
Amerikan Kültür Taksim şubesinden aldığım ingilizce eğitiminden çok memnun kaldım. Özellikle ön bürodaki personellerin güler yüzü ve kurum müdürü Ceren Hanıma yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Şu anki hocamız burçak hocamız da çok iyi bir hoca. Eğitim almayı düşünürseniz mutlaka ilk taksim amerikan kültüre uğramanızı t
avsiye ederim.
Tacdin A.
Taksim Amerikan Kültürde yaklaşık 4 aydır İngilizce eğitimi alıyorum ve değişimi hemen fark edebiliyorsunuz. Tavsiye üzerine gelmiştim ve iyiki gelmişim. Gerçekten kayıt sırasında ne konuşuluyorsa sonrasında o eğitimi alıyorsunuz. Başta Ceren Hanım olmak üzere tüm çalışanları içten ve güler yüzlü. Kesinlikle tavsiye ederim.
Cem Y.
Kursa katılımımın üzerinden yaklaşık 3 ay geçti ve benim öğrenim sürecim harika ilerliyor. İşletmenin danışmanları her zaman hızlı ve etkili bir şekilde sorunlarıma yardımcı oluyor ve benim için çok faydalı oldular. Özellikle Ezgi Hanım, sürekli olarak kursiyerlerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Ayrıca, Burcak Hocam da işinin uzmanı ve mükemmel bir eğitmen. Bu kursta öğrenmeye devam etmekten mutluluk duyuyorum ve tavsiye ederim.
Fatih K.
İngilizce için birçok dil kursu araştırırken buldum burayı. Beklediğimden bile mükemmel çıktı. Ve o kadar çok şanslıyımki burçak hocaya denk geldim. Onun sayesinde İngilizce bana eğlenceli ve kolay gelmeye başladı. Dersten bir kez olsun sıkılmadım. Hep neşeli ve çok tatlı bir hoca. Burçak hoca candırrr:)
Halise B.

Genel İngilizce Eğitiminde Lider

Amerikan Kültür eğitimleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak istiyorsanız sizi arayalımç
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.