Sparkling Solutions

IELTS Kursu

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu, genel İngilizce eğitimindeki profesyonelliğini IELTS sınavında da gösteriyor. IELTS sınav eğitimi almak isteyen öğrencilerin ücretsiz seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra öğrencilerin genel İngilizce seviyeleri belirlenir. Intermediate seviye yetkinliğine sahip olmayan öğrenciler için zaman planlamalarına göre ister özel ders ile isterlerse pre-IELTS sınıfları ile vakit kaybetmeden IELTS sınav hazırlığı için eksiklerini giderebilir.
Sparkling Solutions

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu'nda IELTS Sınav Eğitimi

IELTS sınavı dünyada en çok geçerliği olan uluslararası sınavların başında gelmektedir. Türkiye’de de çokça tercih edilen sınav genel ve akademik olmak üzere iki farklı modülden oluşmaktadır. Konuşma ve dinleme bölümlerinin her iki modülde de ortak olduğu bu sınavlarda diğer iki yetkinlik alanında soru kalıpları değişiklik gösterebilmektedir. Ne var ki her iki sınav türünde de ortak noktalar bulunmaktadır, bunların en başında da öğrencilerin sınava katılmaları için intermediate seviyesinde İngilizce bilgilerinin olması gerektiği gelmektedir.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

Özel Ders Programı İle IELTS Sınavı Eğitimi

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda öğrenciler IELTS sınav hazırlığında birden fazla seçeneğe sahiptirler. Alanında uzman, sınav skoru olan, uzman eğitmenler eşliğinde diledikleri gün ve saatlerde eğitim alabilecekleri birebir eğitimler ile IELTS sınavına hazırlanabilecekleri gibi dört ana yetkinlikte (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) ayrıştırılmış sınıflarda, yirmi dörder saatlik eğitimler alarak da sınav hazırlıklarını tamamlayabilirler.

IELTS sınıf eğitimlerinde öncü kuruluş olan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda sınıflar hiçbir zaman kapanmaz. Öğrenciler geliştirmeleri gereken yetkinliklere göre sınıf eğitimlerine katılırlar. Eğitimleri tek bir modül olarak alabilecekleri gibi dört temel yetkinlik için de sınıf eğitimine kaydolabilirler. Böylelikle eksik oldukları konularda gelişim gösterirken başarılı oldukları modüller için zaman ve maliyet tasarrufu sağlarlar.

Ücretsiz Aktiviteler ile IELTS Sınavına Hazırlanın


IELTS sınıf eğitimlerindeki en büyük avantajlardan biri sınıfların butik olması ve diğer öğrencilerle de etkileşim kurarak sınav hazırlığında olan öğrencilerin heyecanlarını atlatmalarını sağlamaktır. Ayrıca ister IELTS sınavına birebir hazırlanılsın istenirse IELTS sınıf eğitimlerinden faydalanılsın tüm öğrencilerin aktivite derslerine katılımı da ücretsizdir.

Eğitimleri sırasında daha önce çıkmış sorulardan oluşan denemeler ile de pratik yapabilecek öğrenciler, kendilerine uygun sınav tarihini seçerken de kendilerine hem öğretmenleri hem de eğitim danışmanları rehberlik eder. Böylece uluslararası bir sınava Türkiye’nin en profesyonel kurumunda hazırlanır ve başarılarıyla da gelecek hayallerine bir adım daha yaklaşırlar.

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Haftanın 6 Günü Yapılan Eğitim Aktivitelerimiz

  • Conversation
  • book_1 Vocabulary
  • fountain pen Writing
  • Grammar
  • Pronunciation
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.