Sparkling Solutions

Online İngilizce Kursu

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda yüz yüze sınıf eğitimleri ya da birebir gerçekleştirilen özel ders eğitimlerinin yanı sıra Zoom üzerinden online olarak da İngilizce eğitimi verilmektedir. Hem gelişen çağa ayak uydurmanın hem de kriz anlarında aksiyon alabilmenin öneminin farkında olan kurumumuz öğrenmenin gerçekleşmesini sağlayacak her sisteme göre çözümler geliştirmek konusunda da yıllara dayanan tecrübesini kullanmaktadır.
Sparkling Solutions
Online İngilizce Kursu

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu'nda Online İngilizce Eğitimi

Gelişen teknoloji ve gerçekleşen dijital dönüşüme ek olarak özellikle 2020 yılı başından beri tüm dünyayı saran pandemi sebebiyle online eğitim çok büyük önem kazanmıştır. Alınan önlemler sırasında pandeminin daha da kontrolsüz büyümesini engellemek adına çeşitli kısıtlamalar yapılmış ve bu kısıtlamalar sırasında eğitim kurumları da belli bir süre dahilinde Milli Eğitim Bakanlığı’nın direktifleriyle yüz yüze eğitimlerine ara vermişti. Tam bu noktada teknolojik altyapıları ve donanımları yeterli olmayan kurumlar pek çok zorluk yaşarken Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce eğitimlerine hız kesmeden devam edebilmiştir.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

Yüzyüze Eğitim Derecesinde Online İngilizce Eğitimi

CEFR sistemiyle ilerleyen ve altı seviyeden oluşan İngilizce dil öğretiminde sınıf eğitimleriyle yüzde yüz uyumlu müfredatıyla aynı ders saatini baz alarak gerçekleştirilen online eğitimlere internet bağlantısı olan her cihazdan erişim imkânı bulunmaktadır. Böylece İstanbul gibi bir metropolde bulunulan mekândan ayrılmadan alanında uzman eğitmenlerden İngilizce öğrenmek de mümkün hâle gelmektedir.

Anlık Takip İle Online İngilizce Eğitimi

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda eğitimin ortasında ve sonunda gerçekleştirilen sınavlar ile bir üst seviyeye geçmeye hak kazanan öğrencilerin sınıf eğitimlerine olduğu gibi online eğitimlere de minimum %90 oranında devam zorunluluğu bulunmaktadır. Verilen ödevlerin takibi ve derse katılımın büyük önem taşıdığı sisteme erişim için temel bilgisayar bilgisinden daha fazlasına da ihtiyaç duyulmamaktadır. Devam şartları gibi ücretsiz kur tekrarı şartları da sınıf eğitimi ile aynı olan online eğitimler, günümüz dünyasında olduğu gibi ülkemizde de oldukça yoğun talep görmektedir. Eğitimlerini tamamlayan öğrencilere aynı sınıf eğitiminde olduğu gibi başarılı oldukları son seviyeleri için Avrupa Dil Portfolyosu verilmekte, mykelime platformuna dokuz ay üyelik ve beş yıl boyunca faydalanabilecekleri online eğitim paketleri ücretsiz sunulmaktadır.

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Haftanın 6 Günü Yapılan Eğitim Aktivitelerimiz

  • Conversation
  • book_1 Vocabulary
  • fountain pen Writing
  • Grammar
  • Pronunciation
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.