Online İngilizce Kursu

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu'nda Online İngilizce Eğitimi

Gelişen teknoloji ve gerçekleşen dijital dönüşüme ek olarak özellikle 2020 yılı başından beri tüm dünyayı saran pandemi sebebiyle online eğitim çok büyük önem kazanmıştır. Alınan önlemler sırasında pandeminin daha da kontrolsüz büyümesini engellemek adına çeşitli kısıtlamalar yapılmış ve bu kısıtlamalar sırasında eğitim kurumları da belli bir süre dahilinde Milli Eğitim Bakanlığı’nın direktifleriyle yüz yüze eğitimlerine ara vermişti. Tam bu noktada teknolojik altyapıları ve donanımları yeterli olmayan kurumlar pek çok zorluk yaşarken Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce eğitimlerine hız kesmeden devam edebilmiştir.

Yüzyüze Eğitim Derecesinde Online İngilizce Eğitimi

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda yüz yüze sınıf eğitimleri ya da birebir gerçekleştirilen özel ders eğitimlerinin yanı sıra Zoom üzerinden online olarak da İngilizce eğitimi verilmektedir. Hem gelişen çağa ayak uydurmanın hem de kriz anlarında aksiyon alabilmenin öneminin farkında olan kurumumuz öğrenmenin gerçekleşmesini sağlayacak her sisteme göre çözümler geliştirmek konusunda da yıllara dayanan tecrübesini kullanmaktadır.
CEFR sistemiyle ilerleyen ve altı seviyeden oluşan İngilizce dil öğretiminde sınıf eğitimleriyle yüzde yüz uyumlu müfredatıyla aynı ders saatini baz alarak gerçekleştirilen online eğitimlere internet bağlantısı olan her cihazdan erişim imkânı bulunmaktadır. Böylece İstanbul gibi bir metropolde bulunulan mekândan ayrılmadan alanında uzman eğitmenlerden İngilizce öğrenmek de mümkün hâle gelmektedir.

Anlık Takip İle Online İngilizce Eğitimi

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda eğitimin ortasında ve sonunda gerçekleştirilen sınavlar ile bir üst seviyeye geçmeye hak kazanan öğrencilerin sınıf eğitimlerine olduğu gibi online eğitimlere de minimum %90 oranında devam zorunluluğu bulunmaktadır. Verilen ödevlerin takibi ve derse katılımın büyük önem taşıdığı sisteme erişim için temel bilgisayar bilgisinden daha fazlasına da ihtiyaç duyulmamaktadır. Devam şartları gibi ücretsiz kur tekrarı şartları da sınıf eğitimi ile aynı olan online eğitimler, günümüz dünyasında olduğu gibi ülkemizde de oldukça yoğun talep görmektedir. Eğitimlerini tamamlayan öğrencilere aynı sınıf eğitiminde olduğu gibi başarılı oldukları son seviyeleri için Avrupa Dil Portfolyosu verilmekte, mykelime platformuna dokuz ay üyelik ve beş yıl boyunca faydalanabilecekleri online eğitim paketleri ücretsiz sunulmaktadır.
Seviye Tespit Sınavı

Proficiency Eğitimi

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Genel İngilizce

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda A-1 ve A-2 seviyeleri, 13 kişilik sınıflarda 84 ders saatinde, diğer seviyeler 96 ders saatinde tamamlanır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim seçenekleri bulunan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda pazartesi-çarşamba, salı-perşembe haftada 6 ders saati ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim görebilirler.
IELTS sınav eğitimi almak isteyen öğrencilerin ücretsiz seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra öğrencilerin genel İngilizce seviyeleri belirlenir. Intermediate seviye yetkinliğine sahip olmayan öğrenciler için zaman planlamalarına göre ister özel ders ile isterlerse pre-IELTS sınıfları ile vakit kaybetmeden IELTS sınav hazırlığı için eksiklerini giderebilir.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda TOEFL eğitimi alırken öğrenciler aynı zamanda haftanın altı günü devam eden aktivite sınıflarına da katılabilir ve öğrendiklerini pekiştirirken daha fazla pratik yapma imkânı bulurlar.