Sparkling Solutions

TOEFL Kursu

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu gerek genel İngilizce gerek ulusal sınavlardaki başarısını, TOEFL sınavıyla da kanıtlamış, eğitim müfredatını öğrencilerinin sınava hazır hâle gelebileceği şekilde tasarlamıştır.
Sparkling Solutions

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu'nda TOEFL Eğitimi

TOEFL sınavı dünyaca geçerli üç yabancı dil sınavından biridir. Amerika başta olmak üzere yurt dışında akademik kariyer düşünen adayların ve yurt dışına göçmenlik ya da kariyerleri sebebiyle yerleşmeyi planlayan profesyonellerin tercih ettikleri en önemli sınavların da başında gelmektedir.

Dört ana dil becerisini esas alan TOEFL sınavı, İngilizce bilgisini uluslararası arenada kanıtlamak isteyen adaylar için en iyi seçeneklerden biridir. Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda yapılacak seviye tespit sınavının ardından adaylar genel İngilizce seviyeleri minimum intermediate çıkarsa hemen birebir eğitimler ile TOEFL sınav hazırlığına başlayabilirler.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

Özel Ders Programı İle TOEFL Sınav Eğitimleri


Intermediate seviyeyi tamamlamamış öğrenciler için genel İngilizce, pre-TOEFL ya da özel ders saatlerine eklenecek hazırlık programları ile kendileri için en sağlıklı eğitim planlaması düzenlenir. Burada kaç ders saati eğitim alacağı öğrencinin hedeflediği sınav puanına göre belirlenir. Öğrenciler, hangi gün ve saatlerde eğitim alacaklarına tamamen kendilerine uygun zamanları belirleyerek karar verirler. Alanında uzman eğitmenlerin rehberliğinde eğitim alan öğrenciler, eksik oldukları ve geliştirmeleri gereken yetkinlikleri hızla kazanırken başarı gösterdikleri noktalarda zaman kaybetmek durumunda kalmazlar.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda TOEFL eğitimi alırken öğrenciler aynı zamanda haftanın altı günü devam eden aktivite sınıflarına da katılabilir ve öğrendiklerini pekiştirirken daha fazla pratik yapma imkânı bulurlar. Eğitim planlamaları ve hedef puanları doğrultusunda verilen ödevler, sınav konuları ve soru tipleri ile birebir paralellik gösterirken öğrenciler, profesyonel bir ekiple çalışmanın güvenini yaşarlar.

Ücretsiz Aktiviteler ile TOEFL'la Hazırlanın

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda verilen birebir TOEFL eğitimleri ile zamandan tasarruf sağlarken öğrenciler; başarılı oldukları konularda vakit kaybetmez, eksiklerini en iyi şekilde telafi şansı elde ederler. Kendi seçtikleri gün ve saatlerde eğitim alarak sınav konusunda deneyimli öğretmenlerin rehberliğinde hedefledikleri puana ulaşırlar.

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu olarak, dil öğrenimini sadece ders saatlerine sığdırmıyoruz. Haftanın 6 günü siz değerli öğrencilerimize ömür boyu ücretsiz olarak sunulan aktivite sınıflarıyla, gerçek dünya iletişimini geliştirin.
  • Conversation
  • book_1 Vocabulary
  • fountain pen Writing
  • Grammar
  • Pronunciation
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.