TOEFL Kursu

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu'nda TOEFL Eğitimi

TOEFL sınavı dünyaca geçerli üç yabancı dil sınavından biridir. Amerika başta olmak üzere yurt dışında akademik kariyer düşünen adayların ve yurt dışına göçmenlik ya da kariyerleri sebebiyle yerleşmeyi planlayan profesyonellerin tercih ettikleri en önemli sınavların da başında gelmektedir. Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu gerek genel İngilizce gerek ulusal sınavlardaki başarısını, TOEFL sınavıyla da kanıtlamış, eğitim müfredatını öğrencilerinin sınava hazır hâle gelebileceği şekilde tasarlamıştır.

Dört ana dil becerisini esas alan TOEFL sınavı, İngilizce bilgisini uluslararası arenada kanıtlamak isteyen adaylar için en iyi seçeneklerden biridir. Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda yapılacak seviye tespit sınavının ardından adaylar genel İngilizce seviyeleri minimum intermediate çıkarsa hemen birebir eğitimler ile TOEFL sınav hazırlığına başlayabilirler.

Özel Ders Programı İle TOEFL Sınav Eğitimleri

Intermediate seviyeyi tamamlamamış öğrenciler için genel İngilizce, pre-TOEFL ya da özel ders saatlerine eklenecek hazırlık programları ile kendileri için en sağlıklı eğitim planlaması düzenlenir. Burada kaç ders saati eğitim alacağı öğrencinin hedeflediği sınav puanına göre belirlenir. Öğrenciler, hangi gün ve saatlerde eğitim alacaklarına tamamen kendilerine uygun zamanları belirleyerek karar verirler. Alanında uzman eğitmenlerin rehberliğinde eğitim alan öğrenciler, eksik oldukları ve geliştirmeleri gereken yetkinlikleri hızla kazanırken başarı gösterdikleri noktalarda zaman kaybetmek durumunda kalmazlar.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda TOEFL eğitimi alırken öğrenciler aynı zamanda haftanın altı günü devam eden aktivite sınıflarına da katılabilir ve öğrendiklerini pekiştirirken daha fazla pratik yapma imkânı bulurlar. Eğitim planlamaları ve hedef puanları doğrultusunda verilen ödevler, sınav konuları ve soru tipleri ile birebir paralellik gösterirken öğrenciler, profesyonel bir ekiple çalışmanın güvenini yaşarlar.

TOEFL Hazırlık Kursu

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Genel İngilizce

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda A-1 ve A-2 seviyeleri, 13 kişilik sınıflarda 84 ders saatinde, diğer seviyeler 96 ders saatinde tamamlanır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim seçenekleri bulunan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda pazartesi-çarşamba, salı-perşembe haftada 6 ders saati ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim görebilirler.
IELTS sınav eğitimi almak isteyen öğrencilerin ücretsiz seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra öğrencilerin genel İngilizce seviyeleri belirlenir. Intermediate seviye yetkinliğine sahip olmayan öğrenciler için zaman planlamalarına göre ister özel ders ile isterlerse pre-IELTS sınıfları ile vakit kaybetmeden IELTS sınav hazırlığı için eksiklerini giderebilir.
YDS hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına ücretsiz seviye tespit sınavının yapılmasının ardından intermediate seviye çıkan öğrencilerle birebir eğitim programlamasına başlanır. Eğitim danışmanlarının rehberliğinde hazırlanacak özel ders programındaki toplam ders saati sayısı öğrencinin bulunduğu seviye ile hedeflediği sınav puanına göre belirlenir.

Online İngilizce Kursu

The Connect English Focus programs use an intensive, multi-skill approach. Lorem ipsum dolor amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore.

Proficiency Sınav Eğitimi

The Connect English Focus programs use an intensive, multi-skill approach. Lorem ipsum dolor amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore.