Sparkling Solutions

Online TESOL Eğitimi

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, online TESOL programını Türkiye’de resmi olarak verebilen tek kurumdur. Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu da tüm dünyada geçerli bu çok önemli eğitimi ve sertifikayı verebilen tek yetkili markanın şubesidir. Alanında uzman eğitmenlerden alınan genel İngilizce eğitimi ve sınav programlarındaki profesyonelliğini, kurumlara İngilizce öğretmeni yetiştirmesiyle de pekiştirmiştir.
Sparkling Solutions
Online Tesol Sertifika Programı

Amerikan Kültür Online TESOL Programı

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda eğitim gören öğrenciler, minimum B-2 seviyesini tamamladıktan sonra TESOL sertifikası almak için online TESOL eğitimine kayıt olabilirler. Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu dışında İngilizce eğitimi almış, İngilizce ağırlıklı liselerde okumuş ya da üniversite eğitimini İngilizce okumuş adaylar ise yapılacak ücretsiz seviye tespit sınavının ardından en az B-2 seviyesinde çıkmaları durumunda yine online TESOL eğitimine kayıt olabilirler.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

TESOL Nedir?

TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages), ana dili İngilizce olmayan ülkelerde resmi olarak İngilizce öğretmenliği yapılmasını sağlayan, öğretmen yetiştirme programıdır. Hangi alanda eğitim alınırsa alınsın TESOL sertifikası ile Dünya’nın hemen her yerinde İngilizce öğretmenliği yapılabilmektedir. Bu sebeple çok prestijli bir eğitim ve sertifika programıdır.

Online TESOL Eğitimi

Online TESOL eğitimi, konunun uzmanı eğitmenlerin danışmanlığında yürütülen bir programdır. Ünitelendirilmiş görevler içinde İngilizcenin her bir yetkinliğinin nasıl öğretileceğine dair öğrenim gören adaylar; tüm programı İngilizce nasıl öğretilir, ne gibi etkinliklerle konular daha iyi kavratılır, öğrencilere dil öğretimini kolaylaştırmak için ne gibi egzersizler planlanmalıdır şeklinde tasarlanmış çok yönlü bir eğitimden geçerler. Bu programda amaç İngilizce öğrenmek değil, İngilizcenin nasıl öğretileceğini planlamaktır. Eğitimde ayrıca video gönderimi, ders anlatımı da bulunmaktadır. En az Türkiye’de gerçekleştirilen formasyon eğitimini kadar donanımlı bir program ile İngilizce öğretmeni yetiştirilmektedir. Sertifika almaya hak kazanan adaylar, dünyanın her yerinde olduğu gibi Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel okullarda ve dil kurslarında da usta öğretici olarak İngilizce öğretmenliği yapabilirler, atamaları gerçekleştirilir.
Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, sürecin başından sonuna eğitim alan adaylara rehberlik ederek İngilizce öğretmeni olmak isteyenler için kariyer basamaklarını tırmanmalarına destek olmaktadır.

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu olarak, dil öğrenimini sadece ders saatlerine sığdırmıyoruz. Haftanın 6 günü siz değerli öğrencilerimize ömür boyu ücretsiz olarak sunulan aktivite sınıflarıyla, gerçek dünya iletişimini geliştirin.
  • Conversation
  • book_1 Vocabulary
  • fountain pen Writing
  • Grammar
  • Pronunciation
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.