İş İngilizcesi

İş İngilizcesi İle Kariyerinize Yön Verin

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu dil öğretimine dair her adımda profesyonelliğini kanıtlamış bir kurum olmanın verdiği güvenle iş İngilizcesi konusunda da en çok tercih edilen kurumların başında gelmektedir. Advanced seviyesinde genel İngilizce eğitimini tamamlayan öğrenciler; mesleki anlamda da kendilerini en iyi şekilde ifade etmek, kurumsal dünyada kariyer basamaklarını tırmanabilmek için iş İngilizcesi konusunda da yetkinliğe ulaşmalıdırlar.
Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda mesleki anlamda eğitim verebilecek donanımda, alanında uzman eğitmenlerce ve uluslararası standartlarda hazırlanmış eğitim müfredatları ile programlar yapılır. İş İngilizcesi eğitimi almak isteyen öğrenciler için uygun olan gün ve saatlerde tamamen öğrencinin taleplerine göre oluşturulan birebir, özel ders programı hazırlanır.

Mesleğini ve Yetkinliğinize Özel İş İngilizcesi Eğitimi

İş İngilizcesi eğitiminde öğrencinin mesleğine göre değişiklik gösterecek kelimeler ve jargonlar yanında resmi yazışmalar, telefon görüşmeleri, online toplantılar için özel çalışmalar yapılır. Vaka analizleri üzerinden, pek çok örneklemelerle bol tekrara dayalı iş İngilizcesi eğitiminde öğrencinin profesyonel hayatta karşılaşabileceği her tür duruma hazırlıklı olması sağlanır. İş İngilizcesi için büyük önem taşıyan sunum hazırlama ve sunum yapma becerileri, rapor hazırlama, operasyonel süreçleri yazılı ve sözlü olarak aktarabilmek için gerekli eğitimlerin verildiği özel derslerde öğrencinin aktif katılımı birincil öncelik olarak görülür.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda tüm detaylarıyla planlanan iş İngilizcesi eğitiminin en önemli parçalarından biri de mülakat eğitimidir. İş İngilizcesi eğitimi alan öğrenciler kariyerlerinde ilerlemek adına yaptıkları iş başvurularında başarı gösterebilmek için örnek mülakat çalışmaları ile sürece hazırlanırlar. Böylece günlük ve sosyal hayatta akıcı şekilde kullandıkları İngilizceyi profesyonel yaşamlarına da başarıyla aktarırlar.

Mesleki İngilizce Eğitimi

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Genel İngilizce

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda A-1 ve A-2 seviyeleri, 13 kişilik sınıflarda 84 ders saatinde, diğer seviyeler 96 ders saatinde tamamlanır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim seçenekleri bulunan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda pazartesi-çarşamba, salı-perşembe haftada 6 ders saati ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim görebilirler.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda TOEFL eğitimi alırken öğrenciler aynı zamanda haftanın altı günü devam eden aktivite sınıflarına da katılabilir ve öğrendiklerini pekiştirirken daha fazla pratik yapma imkânı bulurlar.

YDS hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına ücretsiz seviye tespit sınavının yapılmasının ardından intermediate seviye çıkan öğrencilerle birebir eğitim programlamasına başlanır. Eğitim danışmanlarının rehberliğinde hazırlanacak özel ders programındaki toplam ders saati sayısı öğrencinin bulunduğu seviye ile hedeflediği sınav puanına göre belirlenir.

Online İngilizce Kursu

The Connect English Focus programs use an intensive, multi-skill approach. Lorem ipsum dolor amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore.

Proficiency Sınav Eğitimi

The Connect English Focus programs use an intensive, multi-skill approach. Lorem ipsum dolor amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore.