Sparkling Solutions

İş İngilizcesi

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda mesleki anlamda eğitim verebilecek donanımda, alanında uzman eğitmenlerce ve uluslararası standartlarda hazırlanmış eğitim müfredatları ile programlar yapılır. İş İngilizcesi eğitimi almak isteyen öğrenciler için uygun olan gün ve saatlerde tamamen öğrencinin taleplerine göre oluşturulan birebir, özel ders programı hazırlanır.
Sparkling Solutions

İş İngilizcesi İle Kariyerinize Yön Verin

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu dil öğretimine dair her adımda profesyonelliğini kanıtlamış bir kurum olmanın verdiği güvenle iş İngilizcesi konusunda da en çok tercih edilen kurumların başında gelmektedir. Advanced seviyesinde genel İngilizce eğitimini tamamlayan öğrenciler; mesleki anlamda da kendilerini en iyi şekilde ifade etmek, kurumsal dünyada kariyer basamaklarını tırmanabilmek için iş İngilizcesi konusunda da yetkinliğe ulaşmalıdırlar.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

Mesleğini ve Yetkinliğinize Özel İş İngilizcesi Eğitimi


İş İngilizcesi eğitiminde öğrencinin mesleğine göre değişiklik gösterecek kelimeler ve jargonlar yanında resmi yazışmalar, telefon görüşmeleri, online toplantılar için özel çalışmalar yapılır. Vaka analizleri üzerinden, pek çok örneklemelerle bol tekrara dayalı iş İngilizcesi eğitiminde öğrencinin profesyonel hayatta karşılaşabileceği her tür duruma hazırlıklı olması sağlanır. İş İngilizcesi için büyük önem taşıyan sunum hazırlama ve sunum yapma becerileri, rapor hazırlama, operasyonel süreçleri yazılı ve sözlü olarak aktarabilmek için gerekli eğitimlerin verildiği özel derslerde öğrencinin aktif katılımı birincil öncelik olarak görülür.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda tüm detaylarıyla planlanan iş İngilizcesi eğitiminin en önemli parçalarından biri de mülakat eğitimidir. İş İngilizcesi eğitimi alan öğrenciler kariyerlerinde ilerlemek adına yaptıkları iş başvurularında başarı gösterebilmek için örnek mülakat çalışmaları ile sürece hazırlanırlar. Böylece günlük ve sosyal hayatta akıcı şekilde kullandıkları İngilizceyi profesyonel yaşamlarına da başarıyla aktarırlar.

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Haftanın 6 Günü Yapılan Eğitim Aktivitelerimiz

  • Conversation
  • book_1 Vocabulary
  • fountain pen Writing
  • Grammar
  • Pronunciation
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.