Sparkling Solutions

Özel Ders Programları

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda özel ders programları ücretsiz olarak gerçekleştirilen seviye tespit sınavının ardından genel dil eğitimlerinde ihtiyaç duyulan program için ders saati belirlenir. Toplam ders saatine ek olarak yapılan kampanya ile alınan ders saatinin %10’u kadar ders saati hediye edilir.
Sparkling Solutions

Özel Ders Programları ile İhtiyacınıza Yönelik Eğitim

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu dil öğretimine dair her adımda profesyonelliğini kanıtlamış bir kurum olmanın verdiği güvenle iş İngilizcesi konusunda da en çok tercih edilen kurumların başında gelmektedir. Advanced seviyesinde genel İngilizce eğitimini tamamlayan öğrenciler; mesleki anlamda da kendilerini en iyi şekilde ifade etmek, kurumsal dünyada kariyer basamaklarını tırmanabilmek için iş İngilizcesi konusunda da yetkinliğe ulaşmalıdırlar.

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?

Amerikan Kültür Taksim İngilizce Kursu'nun özel 'Seviye Tespit Testi'ni çözerek İngilizce seviyenizi belirleyin ve dil yolculuğunuza en uygun noktadan başlayın!

Kişiye Özel Program İle Esnek Ders Saatleri

Yalnızca genel İngilizce eğitiminde değil, ulusal ve uluslararası sınav hazırlığı veya ikinci yabancı dil programlarında da pek çok öğrenci adayı özel ders programlarını tercih etmektedir. Özel ders programlarının en önemli avantajlarından biri ders saatinin tamamının tek bir öğrenciye ayrılması, tamamen o öğrencinin eksiklerine odaklanılmasıdır. Böylece özel ders programlarına kayıt olan öğrenciler zamandan tasarruf ederek efektif bir şekilde dil öğrenimlerini gerçekleştirebilirler.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda sınav eğitimlerinin özel ders programlarında öğrencinin hedeflediği puan ders saatinin belirlenmesinde önemli rol oynar. Eğitim sırasında öğrenciye yapılan deneme sınavları da hazırlığı yapılan sınav için gelişimi takip etmek açısından büyük öneme sahiptir.

Özel ders programlarının tercih edilmesinin diğer sebeplerinin başında, özel ders programlarına kayıt yaptıran öğrencilerin dersleri alacakları gün ve saatleri kendi programlarına uygun olacak şekilde düzenleyebilmeleri gelmektedir. Buna ek olarak özel ders öğrencilerinin, sınıf eğitimi alan diğer öğrenciler gibi haftalık aktivite derslerine ücretsiz olarak katılabilme hakları da programın tercih edilmesinde etkendir. Eğitim materyallerinin de ücretsiz olarak verildiği programda en yüksek verim, en kısa zaman planlaması yapılır.
Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, deneyimli eğitmenleri ve uluslararası standartlardaki eğitim kalitesi ile birebir eğitim verilen özel ders programlarında da en çok tercih edilen kurumların başında gelmektedir.

Ömür Boyu Ücretsiz Aktivite Sınıfları

Haftanın 6 Günü Yapılan Eğitim Aktivitelerimiz

  • Conversation
  • book_1 Vocabulary
  • fountain pen Writing
  • Grammar
  • Pronunciation
© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.