Özel Ders Programları

Özel Ders Programları ile İhtiyacınıza Yönelik Eğitim

Öğrenme şekilleri kişiden kişiye değişiklik gösterir. Kimi öğrenciler sınıf eğitiminin sağladığı etkileşimli ortamda daha rahat öğrenirken kimi öğrenciler özel ders almayı tercih ederler. Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu verdiği sınıf eğitimlerinin yanında birebir eğitimde de oldukça fazla taleple karşılaşmaktadır.

Kişiye Özel Program İle Esnek Ders Saatleri

Yalnızca genel İngilizce eğitiminde değil, ulusal ve uluslararası sınav hazırlığı veya ikinci yabancı dil programlarında da pek çok öğrenci adayı özel ders programlarını tercih etmektedir. Özel ders programlarının en önemli avantajlarından biri ders saatinin tamamının tek bir öğrenciye ayrılması, tamamen o öğrencinin eksiklerine odaklanılmasıdır. Böylece özel ders programlarına kayıt olan öğrenciler zamandan tasarruf ederek efektif bir şekilde dil öğrenimlerini gerçekleştirebilirler.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda özel ders programları ücretsiz olarak gerçekleştirilen seviye tespit sınavının ardından genel dil eğitimlerinde ihtiyaç duyulan program için ders saati belirlenir. Toplam ders saatine ek olarak yapılan kampanya ile alınan ders saatinin %10’u kadar ders saati hediye edilir.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda sınav eğitimlerinin özel ders programlarında öğrencinin hedeflediği puan ders saatinin belirlenmesinde önemli rol oynar. Eğitim sırasında öğrenciye yapılan deneme sınavları da hazırlığı yapılan sınav için gelişimi takip etmek açısından büyük öneme sahiptir.

Özel ders programlarının tercih edilmesinin diğer sebeplerinin başında, özel ders programlarına kayıt yaptıran öğrencilerin dersleri alacakları gün ve saatleri kendi programlarına uygun olacak şekilde düzenleyebilmeleri gelmektedir. Buna ek olarak özel ders öğrencilerinin, sınıf eğitimi alan diğer öğrenciler gibi haftalık aktivite derslerine ücretsiz olarak katılabilme hakları da programın tercih edilmesinde etkendir. Eğitim materyallerinin de ücretsiz olarak verildiği programda en yüksek verim, en kısa zaman planlaması yapılır.
Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, deneyimli eğitmenleri ve uluslararası standartlardaki eğitim kalitesi ile birebir eğitim verilen özel ders programlarında da en çok tercih edilen kurumların başında gelmektedir.

Seviye Tespit Sınavı

Birebir Yabancı Dil Eğitimi

Ücretsiz Online Seviye Tespiti

Ücretsiz Eğitim ve İndirimlerden Hemen Faydalan

Eğitimlerimiz

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Genel İngilizce

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda A-1 ve A-2 seviyeleri, 13 kişilik sınıflarda 84 ders saatinde, diğer seviyeler 96 ders saatinde tamamlanır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim seçenekleri bulunan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda pazartesi-çarşamba, salı-perşembe haftada 6 ders saati ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim görebilirler.
IELTS sınav eğitimi almak isteyen öğrencilerin ücretsiz seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra öğrencilerin genel İngilizce seviyeleri belirlenir. Intermediate seviye yetkinliğine sahip olmayan öğrenciler için zaman planlamalarına göre ister özel ders ile isterlerse pre-IELTS sınıfları ile vakit kaybetmeden IELTS sınav hazırlığı için eksiklerini giderebilir.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda TOEFL eğitimi alırken öğrenciler aynı zamanda haftanın altı günü devam eden aktivite sınıflarına da katılabilir ve öğrendiklerini pekiştirirken daha fazla pratik yapma imkânı bulurlar.

YDS hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına ücretsiz seviye tespit sınavının yapılmasının ardından intermediate seviye çıkan öğrencilerle birebir eğitim programlamasına başlanır. Eğitim danışmanlarının rehberliğinde hazırlanacak özel ders programındaki toplam ders saati sayısı öğrencinin bulunduğu seviye ile hedeflediği sınav puanına göre belirlenir.

Online İngilizce Kursu

The Connect English Focus programs use an intensive, multi-skill approach. Lorem ipsum dolor amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt labore.