fbpx
IELTS Kursu

IELTS Hazırlık Eğitimi

Taksim Amerikan Kültür YabancI Dil Kursu olarak maksimim 5 kişilik sınıfkarda IELTS (Uluslar arası ingilizce dil yeterlilik sınavı) sınavına öğrencilerimizi , sınavda yer alan  konuşma-yazma-okuma ve dinleme bölümlerinden ayrı ayrı olarak hazırlamaktayız.Toplamda 4 adet olmak üzere her bölüm sonunda öğrencilerimize ücretsiz olarak IELTS sınavında uygulanan sınav teknikleri ile benzer olan sınavlar yaparak öğrencilerimizin o bölümden hazır olmaları sağlanmaktadır.IELTS sınavı ile alakalı eğitim materyalleri öğrencilerimiz için ücretsizdir.

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu olarak IELTS sınavında öğrencilerimize %100 başarı garanti vermekteyiz.Öğrencilerimiz derslerin tamamına katılmasına rağmen 30 gün içerisinde girdikleri sınavın her hangi bölümünden 6.0 altında bir puan alması durumunda , o bölümü öğrencilerimize ücretsiz olarak tekrar vermekteyiz.

Kurs Hakkında

IELTS Sınavı yurtdışında çalışmak veya eğitim almak isteyen kişilerin akademik İngilizcelerini ölçmeye yönelik olan 4 bölümlük becerileri ölçen bir sınav sistemdir.

IELTS Kursu, Öğrencilerimizin eksikliklerine yönelik , Reading, Writing ve benzeri bölümler hakkında beceri sağlamalarına yönelik özel olarak hazırlanan programlar ile uygulanan bir kurs çeşitidir.

Bu sınav ortalama her yıl 3 milyon öğrencinin girdiği çok yönlü bir İngilizce sınavıdır.

IELTS sınav hazırlık programı almak isteyen adaylara, önce genel İngilizce sınavı yapılarak adayın var olan dil yeterlilik seviyesi görülmelidir. Aynı zamanda adayın hedeflediği puan da öğrenilmeli, hedefleri iyi analiz edilmelidir. Ancak bu sayede ihtiyacı olan ders saati ve zaman aralığı tespit edilebilir. Aşağıda IELTS puan tablosu ve buna bağlı olarak eşdeğerliliği olan CEFR seviyeleri verilmiştir. Buradan hareketle adayın eğitim öncesi muhtemel IELTS puanını tespit etmek mümkündür.

 

IELTS ders programımız ;

Pazartesi – Çarşamba : 19.00 – 22.00

Salı – Perşembe           :  19.00 – 22.00  arasında yapılmaktadır.

 

OGRENCI SAYISI

 

DERS SAYISI

 

READING

 

LISTENING

 

WRITING

 

SPEAKING

2 KISI

42 DERS

10 DERS

10 DERS

11 DERS

11 DERS

3 KISI

48 DERS

11 DERS

11 DERS

13 DERS

13 DERS

4 KISI

54 DERS

12 DERS

12 DERS

15 DERS

15 DERS

5 KISI

60 DERS

13 DERS

13 DERS

17 DERS

17 DERS

 

%100 Öğrenme Garantili İngilizce Eğitimi

Eğitimin sonunda, kur atlama sınavında düzenli devam etmesine rağmen başarılı olamayan öğrencilerine aynı eğitimi ücretsiz olarak vermeyi garanti eder.

Verilen %100 öğrenme garanti kurumumuzun sizlerin eğitimine ne kadar önem verdiğinin bir göstergesidir. Siz de şubemize gelerek diğer kurslardan farkımızı deneyim edebilirsiniz.

WhatsApp Hattı
X