Proficiency Kursu

Proficiency Hazırlık Eğitimi 

2016 – 2017 Eğitim Dönemi

  • Ortalama 7 Hafta (Öğrenci seviyesine göre değişmektedir)
  • Haftada 4-6 Saat Ders
  • 10:00 – 22:00 (Öğrenciye uygun saatlerde bire bir özel ders şeklinde verilmektedir)

 

Proficiency (Yeterlilik) Sınavı Nedir?

Yeterlilik sınavı, üniversitelerin kendi ihtiyaçları doğrultusunda kendi bünyelerinde hazırladıkları yabancı dil seviye tespit sınavıdır.

Taksim Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları’nda her seviyeden öğrencilerimize Hazırlık Atlama sınavındaki ihtiyaçlarına yönelik bir program oluşturulur ve bu program özel ders (esnek eğitim) olarak uygulanır.

Bu kursumuz, TOEFL gibi standardize edilmiş bir sınav değil; aksine, kurumsal bir sınav olduğundan her üniversite kendine göre bir yeterlilik ister. Kurumumuz tüm üniversitelerin sınavlarıyla ilgili detaylı bilgiye sahiptir ve öğrencilerimiz hangi üniversitenin hazırlık atlama sınavına gireceklerse o sınava yönelik bir eğitim programı oluşturulur.

Şu anda yapılmakta olan yeterlilik sınavlarının önemli bir ortak özelliği bulunmaktadır; Dil bilgisine ve kelime bilgisine her düzey için gerektiği şekilde hâkim olmak bunlar içinde en önceliklisidir.

%100 Öğrenme Garantili İngilizce Eğitimi

Eğitimin sonunda, kur atlama sınavında düzenli devam etmesine rağmen başarılı olamayan öğrencilerine aynı eğitimi ücretsiz olarak vermeyi garanti eder.

Verilen %100 öğrenme garanti kurumumuzun sizlerin eğitimine ne kadar önem verdiğinin bir göstergesidir. Siz de şubemize gelerek diğer kurslardan farkımızı deneyim edebilirsiniz.

WhatsApp Hattı
X