Ayına Özel Tüm Eğitimlerde %40 İndirim


Sizi Arayalım

Hemen Sizi Arayalım

Eğitimlerimiz

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Genel İngilizce

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda A-1 ve A-2 seviyeleri, 13 kişilik sınıflarda 84 ders saatinde, diğer seviyeler 96 ders saatinde tamamlanır. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı gün ve saat seçenekleriyle eğitim seçenekleri bulunan Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda pazartesi-çarşamba, salı-perşembe haftada 6 ders saati ya da cumartesi-pazar haftada 8 ders saati eğitim görebilirler.

IELTS Sınav Eğitimi

IELTS Sınav Eğitimi

IELTS sınav eğitimi almak isteyen öğrencilerin ücretsiz seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra öğrencilerin genel İngilizce seviyeleri belirlenir. Intermediate seviye yetkinliğine sahip olmayan öğrenciler için zaman planlamalarına göre ister özel ders ile isterlerse pre-IELTS sınıfları ile vakit kaybetmeden IELTS sınav hazırlığı için eksiklerini giderebilir.

TOEFL Hazırlık Kursu

TOEFL Sınav Eğitimi

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda TOEFL eğitimi alırken öğrenciler aynı zamanda haftanın altı günü devam eden aktivite sınıflarına da katılabilir ve öğrendiklerini pekiştirirken daha fazla pratik yapma imkânı bulurlar.


YDS EĞİTİMİ

YDS Hazırlık Eğitimi

YDS hazırlık eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına ücretsiz seviye tespit sınavının yapılmasının ardından intermediate seviye çıkan öğrencilerle birebir eğitim programlamasına başlanır. Eğitim danışmanlarının rehberliğinde hazırlanacak özel ders programındaki toplam ders saati sayısı öğrencinin bulunduğu seviye ile hedeflediği sınav puanına göre belirlenir.
Online İngilizce Kursu

Online İngilizce Kursu

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda yüz yüze sınıf eğitimleri ya da birebir gerçekleştirilen özel ders eğitimlerinin yanı sıra Zoom üzerinden online olarak da İngilizce eğitimi verilmektedir. Hem gelişen çağa ayak uydurmanın hem de kriz anlarında aksiyon alabilmenin öneminin farkında olan kurumumuz öğrenmenin gerçekleşmesini sağlayacak her sisteme göre çözümler geliştirmek konusunda da yıllara dayanan tecrübesini kullanmaktadır.
Universite Hazırlık Atlama Eğitimi

Proficiency Sınav Eğitimi

Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu; alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenleri ile öğrencilerinin Proficiency (Hazırlık Sınıfı Muafiyet Sınavı), diğer bir adıyla Hazırlık Atlama Sınavı konusunda ihtiyaç duyduğu doğru rehberliği ve profesyonel eğitimi sağlar. Öncelikle hazırlık atlama sınavı eğitimi almak isteyen öğrenciler için ücretsiz seviye tespit sınavı yapılır. Seviye tespit sınavına göre eksikleri belirlenir.

Kampanyalarımız

Yellow calendar with blue percentage sign on blue background. Horizontal composition with copy space. Top view.

3 Seviye %30 indirimli

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu, dil öğreniminin bir seviyelik bir eğitimden ibaret olmadığını ve devamlılık içermesi gerektiğini bilerek 3 seviye eğitim alan öğrencilerine %30 indirim yapıyor.
Siz de kaliteli bir eğitim ortamında, uzman eğitmenlerin rehberliğinde dil öğreniminizi kalıcı hâle getirmek istiyorsanız bu kampanyamızı kaçırmamalısınız.

Happy mixed race female employee sitting at table, listening to team leader explaining project details, head shot. Young smiling intern involved in educational training of coach mentor at office.

Özel Ders Kampanyası

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu’nda özel ders programına kayıt olan öğrencilerimize, satın aldıkları toplam ders sayısının %10’u kadar ek dersi ücretsiz olarak veriyoruz.

university-students-studying-together-1.jpg

Arkadaşını Getir Kampanyası

Kayıtlı öğrencilerimiz kendi arkadaşları ve yakınlarına eğitimlerimizi tavsiye ettiği takdirde, hem sevdikleri insanlarla eğlenerek dil öğreniyorlar hem de Taksim Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’ndan %5 indirim elde ediyorlar.
PRESENTATION.png

Dil Yetkinliğinizin Uluslararası Kanıtı Olsun

Neden Biz?

Avrupa Dil Pasaportu Sahibi Olun

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu tarafından tüm Avrupa dillerinde verilebilen Avrupa Dil Portfolyosu ile siz de dil yetkinliğinizi resmi olarak belgeleyebilirsiniz.


Tüm Dünya’da geçerli

Avrupa Dil Portfolyosu tarafından akredite edilmiş

Kişiye özel numarası ile Avrupa Dil Portfolyosu tarafından kanıtlanabilir


Akademik ve profesyonel dünyanın kapılarını aralar

Diğer Yabancı Dil Eğitimlerimiz


Almanca Kursu


Rusça Kursu

Rusça Kursu


Computer keyboard with word Education and Spanish Flag, selected focus on enter button.

İspanyolca Kursu


Fransızca Kursu

Fransızca Kursu

Dünya Vatandaşı Olmaya Hazır mısın?Hemen Seviyeni Belirle

CEFR Standartlarında hazırlanmış online ingilizce sınavına katılarak İngilizce seviyeni belirleyebilirsin.

© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.