İngilizce öğrenmek artık vazgeçilmez hale gelmiştir. Hemen hemen herkes İngilizce kursuna başlıyor ya da İngilizceyi çoktan öğrenmiş durumda. İngilizce bilmek hayatınızın çoğu alanında işe yarayabilir. Bir yerde gördüğünüz İngilizce yazıları kolayca anlayabilirsiniz.

Yurtdışına seyahate gittiğinizde ya da yabancı biriyle karşılaştığınızda rahatça konuşabilirsiniz. Aynı zamanda gelecekte iş dünyasında da İngilizce size güzel katkılar sağlayabilir. İngilizceyi iyi bir şekilde öğrendiğinizde, İngilizce öğrenmek isteyenlere özel ders bile verebilirsiniz.

Avcılar İngilizce Kursu

İngilizceyi sıfırdan kalıcı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız Avcılar İngilizce kursu fiyatları sizler için oldukça uygundur. İngilizceyi baştan sona öğrenmek için başlangıç seviyesinden başlamalısınız. İngilizce 6 adet seviye vardır. Bunlar A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyeleridir. A seviyeleri temel, B seviyeleri orta ve C seviyeleri ise ileri seviye olarak geçer.

A1 seviyesinde en temel ve basit İngilizceyi görürsünüz. Çoğu kişi bu seviyenin konularına aşinadır. Ancak bu seviyede dikkatli olmanız gerekir. Çünkü bir dili öğrenirken en önemli şey, temelinin sağlam olmasıdır. A1 seviyesini başarılı bir şekilde tamamlarsanız gerisi çok rahat bir şekilde gelecektir.

İngilizce Kursu Nasıl Olur?

Profesyonel bir İngilizce kursunda bulunan hocalar sizinle özel olarak ilgilenir. Kursa kayıt olurken de aklınızdaki her şeyi hiç çekinmeden kurs yönetimine sorabilirsiniz. Kurslarda normal aldığınız kur derslerinin yanı sıra bir de özel grup şeklinde dersler olur. Bu dersler konuşma, okuma ve dinleme pratikleri yapılır. Bu derslere ne kadar çok katılırsanız sizin için o kadar faydalı olacaktır.

Pratik İngilizce Öğrenmek

İngilizceyi pratik bir şekilde öğrenme işi tamamen sizde bitiyor.

İngilizce öğrenme sürecinizi hızlandırmak için şunları yapabilirsiniz;

  • Tüm kur derslerine eksiksiz bir şekilde katılmak
  • Dersleri çok dikkatli bir şekilde dinlemek
  • Bol bol not almak
  • Ekstra derslere katılmaya özen göstermek
  • Altyazılı diziler ve filmler izlemek
  • İngilizce şarkılar dinlemek ve dinlerken sözlerini takip etmek
  • Seviyeye göre İngilizce kitap okumak

Bunlar İngilizce öğrenme sürecinizi hızlandıracak şeylerdir. Siz kendinizi İngilizce öğreneceğinize inandırırsanız, önünüzde hiçbir engel kalmaz.

Avcılar İngilizce Kursu Fiyatları

İngilizce kursuna kaydolurken muhtemelen bütçeyi problem edeceksiniz. Siz de Avcılar İngilizce kursu fiyatları sayesinde İngilizce kursuna kolayca başlayabileceksiniz. İngilizce kursuna başlarken temeliniz olduğunu düşünüyorsanız ve buna güveniyorsanız, başlangıç seviyesi için sınava girip atlayabilirsiniz.

Örneğin İngilizcede kendinize güveniyorsunuz ve A1 kurunun sınavına girerek atlamaya karar verdiniz. Sınava girip A1 konularının sorularını başarıyla cevaplarsanız, A2 seviyesinden başlayabilirsiniz.

A2 seviyesinin konularına da hakimseniz, sınavla atlayıp direkt orta seviye olan B1 seviyesinden başlayabilirsiniz. Böylece ekstra kur fiyatı ödemenize gerek kalmaz. Daha zorlu konuları öğrenirsiniz ve bol bol pratik yapma şansına sahip olursunuz.

Profesyonel İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmek artık hayal değil. İngilizce bilmemek artık her yerde çok büyük bir eksiklik olarak görülüyor. İngilizce dünyada öğrenilmesi en kolay dildir. Her ne kadar Türkçeden sonra çok zor gibi gelse de aslında Türkçeden çok daha pratik bir dildir. Düzenli olarak derslere katılıp çalıştıkça siz de İngilizcenin çok daha kolay bir dil olduğunu göreceksiniz.

İngilizcenin cümle yapısında ilk başlarda zorlanabilirsiniz. Eylem sonda değil baştadır. Fakat bu sisteme alışınca gerçekten hiç zorlanmadan İngilizce cümle kurabildiğinizi göreceksiniz. Günlük hayatta gördüğünüz her şeyi İngilizceye çevirmeye çalışmalısınız.

Kısa İngilizce metinleri düzgün telaffuz ederek okumalısınız. Okumanızı akıcılaştırmak için en etkili yöntem budur. Bol bol okuma yapmanız, konuşmanızı da düşünme hızınızı da olumlu yönde etkiler.

© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.