İstanbul Amerikan Kültür Denince İlk Akla Gelen Taksim Amerikan Kültür

Özellikle son dönemde olmazsa olmaz ihtiyaçlardan olan yabancı dil bilgisi önemini gün geçtikçe artırmaya devam ediyor. Gerek sosyal hayatınızda, gerekse iş hayatınızda karşınıza çıkan ve sizin için her zaman artı bir puan olan yabancı dil öğrenmek uzman eğitim kadrosu sayesinde Amerikan kültür ile birlikte artık çok daha kolay.

Öğrenmek isteyen herkes için dil öğrenme sürecini oldukça kolay bir şekilde sonuçlandıran Amerikan Kültür sayesinde birçok kişi artık İngilizceyi ana dili gibi konuşuyor. Öğrenilen İngilizce sayesinde yurt dışına gittiğinizde yabancı insanlarla kolaylıkla iletişim halinde olabilir ve temel ihtiyaçlarınızı asla zorluk çekmeden kolayca halledebilirsiniz.

Aynı zamanda işe girme sürecinde artık olmaz olmazlardan olan yabancı dil bilgisi sayesinde diğer adaylardan hem bir adım önde olacak hem de yaptığınız işe katma değer kattığınız için şirketlerin aranan çalışanları haline geleceksiniz.

Ana Dili İngilizce Ola Eğitmenlerle Verimli Dersler

İngilizce öğrenmek için eğitim aldığınız eğitmenin aksanı ve dil bilgisi mutlaka çok iyi olmalıdır. Bu nedenle İstanbul Amerikan kültür denince ilk akla gelen taksim Amerikan kültür bünyesinde çalışan tüm eğitmenlerin ana dili İngilizcedir. Ana dili İngilizce olan eğitmenlerle hem konuşma becerinizi daha iyi geliştirecek hem de doğru aksan öğrenerek İngilizce konuşma becerinizle karşı tarafı daha çok etkileme fırsatı bulacaksınız.

Aynı zamanda ana dili İngilizce olan eğitmenlerin İngilizce dil bilgisi konusundaki hakimiyeti sayesinde kelime yapılarına son derece hakim olarak İngilizce dilin oldukça kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebileceksiniz. Dil öğrenimi konusunda kendini ispatlamış kurumların başında gelen Amerikan Kültür 25 yılı aşkın deneyimi sayesinde alanında en iyiler arasında yer almaktadır.

Dilinizi Kolay ve Hızlı Yoldan Geliştirin

Amerikan Kültür ile alacağınız İngilizce kursu sayesinde hem dile hakim bir şekilde kursu tamamlayacak hem de bu süreci oldukça hızlı bir şekilde tamamlama olanağı bulacaksınız.

Eğitimleri arsında İngilizce kursu temeli altında alabileceğiniz kurslar şu şekildedir:

  • Genel İngilizce
  • Akademik Sınavlar
  • Genel TESOL Eğitimi
  • Online İngilizce Kursu
  • İş İngilizcesi
  • Kurumsal Eğitimler
  • Özel Ders Programları
  • Çocuklar İçin İngilizce Kursu
  • Diğer Diller olarak karşınıza çıkmaktadır.

Sizde bu dersler arasından ihtiyacınız olan kurs başlığı ile İngilizce eğitimlere başlayarak İngilizce bilginizi kolay ve hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

İstanbul’da Yer Alan En İyi İngilizce Kursu

Dünya başkenti İstanbul’da yaşıyorsanız özellikle İngilizce dilini oldukça iyi bilmeniz gerekmektedir. Birçok medeniyetin farklı iş kollarının olduğu bu şehirde İstanbul İngilizce kursu denince akla ilk gelen yerlerden biri olan Amerikan Kültür ile birlikte şehrin gerisinde kalmadan sizde İngilizce dilinizi geliştirerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Seviye Tespit Sınavı İle Seviyenizi Belirleyin

Kursa başlamadan önce yapılacak seviye tespit sınavı sonucunda dil seviyeniz ölçülerek hangi seviyede olduğunuz belirlenir ve sonrasın başlamanız gereken kur seviyesi uzman danışmanlar tarafından size bildirilir. Sizi sıkmadan ve zaman kaybına neden olmadan ihtiyacınız olan kurdan başlayarak dil öğrenme sürecini son derece hızlı ve kolay bir şekilde atlatabilirsiniz.

Gösterdiğiniz performansa dayalı olarak düzenli aralıklarla seviye tespit sınavlarına girerek ne derece ilerlediğinizi de görebilir ve ilerleme hızınızı ölçebilirsiniz. Amerikan Kültür ile dil öğrenmenin kolaylığını ve hızını yaşayarak öğrenmek için sizde İstanbul Amerikan Kültür ile tanışın ve yabancı dil konusundaki eksikliğinizi bir an önce gidererek yeni bir kişi olarak daha çok iş fırsatının olduğu ve daha iyi bir sosyal hayata merhaba deyin.

© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.