Neden Rusça Öğrenmeliyim?

Rusça Slav dilleri arasında en yaygın olarak kullanılan dildir. Her ne kadar İngilizce kullanımı çok yaygın ve gelişmiş olsa da Rusça dili ülkemizde birçok alanda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Çünkü ülkemiz Rusya ile önemli birçok ticaret bağlantısı içerisindedir. Özellikle iş yaşantısında sahip olduğunuz Rusça dil bilgisi sizleri için her zaman hem maddi olarak hem de prestij olarak çok büyük bir fark demektir.

Rusça dili dünya çapında birçok alanda aktif olarak kullanılmaktadır. Böyle olunca Rusça’yı öğrenmek için birçok farklı neden karşımıza çıkmaktadır. Şöyle ki;

  • Rusça dünyanın en yaygın kullanılan dillerinden birisidir. Sadece Rusya’da değil, birçok ülkede ana dil olarak kullanılmaktadır ve aynı zamanda Birleşmiş Milletlerin 6 resmi dilinden birisidir. 
  • İngilizce en yaygın konuşulan dildir. Ve birçok ülke ana dili ile birlikte İngilizce kullanımını da desteklemektedir. Oysa Rusya’da bu oran oldukça düşüktür. Alternatif dil olarak İngilizce kullanım oranı %7’lerde bulunmaktadır. Kısacası Rusya ile olan bir bağlantınız için İngilizce biliyor olmanızın sizlere bir faydası olmayacaktır. Mutlaka Rusça bilgisine sahip olmalısınız. 
  • Rusya her geçen gün büyüyen ekonomik ve bölgesel ir güce sahiptir. Ve ülke olarak bizimle çok sağlam ve güçlü birçok ticari bağlantısı söz konusudur. Bu bağlantıları en sağlıklı şekilde kurabilmek ve yürütebilmek için Rusça bilmek gerekmektedir. 
  • Rusça dünyada geçerli olan birçok uluslararası ve bölgesel kuruluşta da kullanılmaktadır. Birleşmiş Milletlerin 6 resmi dilinden birisi Rusçadır. Bağımsız Devleteler Topluluğunda çalışma dili Rusçadır. Unesco için geçerli olan 6 resmi dilden birisi yine Rusçadır. Dünya sağlık örgütü, gıda ve tarım örgütü, uluslararası telekomünikasyon birliği ve çok daha fazlası için Rusça kabul edilen ve kullanılan bir dildir. 
Neden Rusça Öğrenmeliyim?
Neden Rusça Öğrenmeliyim?

Nasıl Rusça Öğrenilir?

Rusça ülkemizde eğitim kurumlarında öğretilen bir dil değildir. Eğer Rusça öğrenmek istiyorsanız bunun için bu alanda hizmet sunan dil okullarından destek almanız gerekmektedir.

Ülkemizde birçok kurs merkezi Rusça eğitim vermektedir. Ancak elbette her dil okulunun çalışma prensipleri ve eğitim kalitesi aynı değildir. Ancak kaliteli bir dil okulundan eğitim aldığınızda iyi düzeyde bir Rusça dil bilgisine sahip olabilirsiniz.

İstanbul Rusça Kursu arayışındaysanız ve hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir eğitim imkanına sahip olmak istiyorsanız Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu ile tanışabilirsiniz. Dünyanın en köklü dil okullarından birisi olan Amerikan Kültür okullarının Taksim şubesi olarak çalışan kurum bugün farklı birçok dil ile birlikte Rusça üzerine de hizmet sunmaktadır.

Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu aracılığı ile Rusça dil eğitimi almak istiyorsanız öncelikle kuruma ait olan resmi web sayfasını inceleyebilirsiniz. Kurs merkezinin sizlere sunmuş olduğu en önemli avantajlardan haberdar olabilirsiniz. Birçok kurs merkezinde bulamayacağınız bu önemli imkanlardan faydalanabilirsiniz. Yine Taksim’da yer alan kurs merkezine gelerek burada Rusça dil eğitimi veren eğitmenler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Çünkü en iyi şekilde Rusça öğrenebilmek için sizlere bu eğitimi veren kişilerin donanımlı ve alanının en iyileri olması gerekmektedir.

En İyi Rusça Kursu 

İstanbul için aramış olduğunuz en iyi Rusça dil eğitimini Taksim Amerikan Kültür Dil Kursu aracılığı ile alabilirsiniz. En iyi Rusça kursu olarak sizlere diğer birçok kurs merkezinden farklı ve kaliteli bir eğitim sunulmaktadır. Öncelikle % 100 eğitim ve öğrenme garantisi verilmektedir. Siz Rusça dilini en iyi şekilde öğrenene kadar sizlere bu eğitim verilmektedir. Her tür imkandan en üst düzeyde faydalanabilmek için kurs merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.   

© 2023 Taksim Amerikan Kültür. All rights reserved.

Eğitim Destek Aktivitesi Sorgu Formu

Aktiviteler

Bilgi Formu

Eğitim detayları, kampanyalar ve fiyatlar hakkında sizi bilgilendirelim.